fot. kadr z serialu „Stranger Things”

„Twoi przyjaciele nie są gotowi do tej walki. Hawkins upadnie” – zobacz zwiastun finałowych odcinków 4. sezonu „Stranger Things”

Podziel się newsem:

Już tylko nieco ponad tydzień dzieli nas od finałowych odcinków czwartego sezonu Stranger Things. Zobaczcie zwiastun.

Nadchodzi finał 4. sezonu Stranger Things. Zobacz zwiastun

„Twoi przyjaciele nie są gotowi do tej walki. Hawkins upadnie” – słyszy Jedenastka w zwiastunie drugiej części 4. sezonu Stranger Things. W 2-minutowym klipie widzimy przygotowania bohaterów do starcia z Vecną. Jak wielokrotnie zapowiadali twórcy serialu, finał sezonu będzie iście filmowym przeżyciem. Nie tylko ze względu na długość odcinków (Pierwszy z nich, Papa, ma trwać 1 godzinę i 25 minut, z kolei drugi, The Piggyback – 2 godziny i 30 minut), ale także przez wykorzystane efekty specjalne.

Ostatni odcinek zawiera więcej ujęć z efektami specjalnymi niż cały sezon 3. W finałowym odcinku jest godzinny fragment, który po prostu się nie kończy. To najbardziej skomplikowana rzecz, jaką kiedykolwiek próbowaliśmy zrobić. [To] mnóstwo napięcia i strachu, a czas trwania jest długi nawet jak na film. A potem – cóż, wszystko idzie w diabły…

– mówi współtwórca serialu Matt Duffer.

Stranger Things 4 | Zwiastun części 2 | Netflix

Z pewnością możemy spodziewać się intensywnego widowiska i ogromnych emocji. Z wypowiedzi twórców wynika, że prawdopodobnie nie wszyscy bohaterowie przeżyją. Producent serialu Shawn Levy powiedział:

Po obejrzeniu obu odcinków finałowych – są one tak samo emocjonalne, jak i filmowe. Jasna cholera, to z pewnością uczta dla oczu, ale i cios prosto w serce. 


Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony

– czytamy w zapowiedzi 4. sezonu Stranger Things.

Premiera finałowych odcinków czwartego sezonu Stranger Things już 1 lipca na Netflix.

Już tylko nieco ponad tydzień dzieli nas od finałowych odcinków czwartego sezonu Stranger Things. Zobaczcie zwiastun. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Nadchodzi finał 4. sezonu Stranger Things. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →