fot. Kevin Mazur

Jak Arcade Fire radzą sobie z repertuarem Harry’ego Stylesa?


12 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Arcade Fire wzięli na tapet utwór Harry’ego Stylesa – As It Was. Jak Kanadyjczycy poradzili sobie z coverem?

Arcade Fire i Harry Styles? Brzmi dobrze

Arcade Fire postanowili wykonać cover utworu Harry’ego StylesaAs It Was. Kanadyjski zespół pojawił się w legendarnym Maida Vale Studios, gdzie na antenie BBC Radio 2 wykonał wspomniany kawałek. Jak Kanadyjczycy poradzili z najnowszym hitem Harry’ego? Sprawdźcie!

Arcade Fire – As It Was (Harry Styles cover)

Czas ruszać w trasę

As It Was to singiel Harry’ego Stylesa zapowiadający jego trzeci solowy album – Harry’s House. Na krążku znalazło się trzynaście utworów. Płyta ukaże się już dwudziestego maja. Kawałki z tego wydawnictwa usłyszymy osiemnastego lipca w krakowskiej Tauron Arenie na koncercie Harry’ego, który pierwotnie miał odbyć się dwa lata temu i promować jego poprzednie wydawnictwo – Fine Line. Wszyscy jednak doskonale wiemy, dlaczego trasa nie odbyła się w terminie. Gościem specjalnym na wydarzeniu w Krakowie będzie zespół Wolf Alice, który zagra także na tegorocznej edycji Pol’And’Rock Festival.

W trasę wyruszą również Arcade Fire. Kanadyjski zespół wydał szóstego maja płytę zatytułowaną WE. Tour rozpocznie się we wtorek 30 sierpnia w Dublinie i potrwa do 1 grudnia w Toronto. Nie zabraknie także gości: europejską część touru swoimi występami uświetni kanadyjska artystka Leslie Feist, zaś Amerykanów także czeka prawdziwa gratka. Koncerty kanadyjskiego zespołu będzie otwierał Beck, który zagra akustyczne sety. A co z Polską? Zaznaczcie sobie w kalendarzach datę 1 października 2022 roku. Właśnie wtedy zespół da koncert na warszawskim Torwarze. Bilety trafią do sprzedaży w piątek 13 maja. Sześć złotych od każdego sprzedanego biletu trafi na konto fundacji KANPE, która wspomaga najbardziej potrzebujące społeczności na Haiti.

Arcade Fire wzięli na tapet utwór Harry’ego Stylesa – As It Was. Jak Kanadyjczycy poradzili sobie z coverem? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Arcade Fire i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →