fot. Hybe Labels Japan

HYBE – w wytwórni BTS zadebiutuje nowy boysband


10 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy zespół z grupy HYBE, wytwórni BTS, zadebiutuje w 2022 roku. Na lipiec zapowiedziano dokument ukazujący kulisy powstawania grupy.

O debiucie nowej męskiej grupy od HYBE, firmy, pod którą znajduje się k-popowa supergrupa BTS, dowiedzieliśmy się na przełomie 2020 i 2021 roku. W czasie koncertu sylwestrowego ogłoszono, że trwają prace nad debiutem zespołu. W jego skład miały wejść osoby znane z survival show I-LAND. Grupą opiekuje się japońska filia wytwórni – HYBE LABELS JAPAN i to właśnie podbój Kraju Kwitnącej Wiśni będzie głównym celem zespołu. W pracę nad debiutem zaangażowane są osoby bezpośrednio odpowiedzialne za sukces BTS. Mentorami grupy zostali producenci Bang Sihyuk i Pdogg oraz choreograf Son Sungdeuk. Do zespołu dołączyła także znana ze współpracy z Britney Spears Sakura Inoue oraz Soma Genda, który pracował nad japońskimi piosenkami BTS.

HYBE - wytwórnia BTS ogłasza nowy boysband
Członkowie nowej grupy HYBE, źródło: Twitter

Młodsi bracia ENHYPEN

Nowa grupa nie będzie pierwszym zespołem, który zadebiutował w wyniku programu I-LAND. Program dokumentował powstawanie nowego k-popowego zespołu i polegał na tym, że 22 kandydatów zamieszkało w budynku odciętym od świata. Ze zwycięzców programu utworzono boysband ENHYPEN, o którym pisaliśmy tuż po zakończeniu show. Skład grupy, wyłoniony w internetowym głosowaniu, okazał się dużym zaskoczeniem. Miejsca zabrakło między innymi dla utalentowanego K, który wydawał się być pewnym kandydatem do zwycięstwa. Jeszcze w czasie emocjonalnego finału Bang Sihyuk, założyciel wytwórni, zapowiedział, że będzie wspierać przegranych w ich dalszej karierze. Zdaje się, że dotrzyma słowa i w nowej grupie zadebiutują znani z I-LAND: K, Nicholas, EJ oraz Taki.

Fragment programu I-LAND z członkami nowej grupy HYBE

Nowe reality show

Debiut nowej grupy HYBE poprzedzi program telewizyjny &AUDITION – The Howling, który zapowiedziany jest na lipiec 2022. Półgodzinne odcinki będą transmitowane w japońskiej telewizji Nippon TV, a na oficjalnym kanale YouTube wytwórni oraz platformie streamingowej Hulu zobaczymy ich pełne, godzinne wersje. Program będzie pokazywał drogę do debiutu czterech już zapowiedzianych członków, a także innych trainee, którzy mogą dołączyć do grupy.

Nowy zespół z grupy HYBE, wytwórni BTS, zadebiutuje w 2022 roku. Na lipiec zapowiedziano dokument ukazujący kulisy powstawania grupy. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie O debiucie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →