fot. JYP Entertainment

NMIXX – nadchodzi nowa kobieca grupa JYP Entertainment


28 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

NMIXX to zapowiadana od dawna nowa kobieca grupa JYP. K-popowa wytwórnia udostępniła trailery promujące debiut zespołu.

JYP Entertainment opublikowali zdjęcia oraz trailer, które zapowiadają nową kobiecą grupę. 7-osobowy zespół będzie nazywał się NMIXX, a w jego skład wejdą: Kyujin, Jiwoo, BAE, Jinni, Sullyoon, Haewon i Lily. Członkinie były przedstawiane w zeszłym roku za pomocą filmików z coverami. Grupa ma zadebiutować w lutym 2022.

Nmixx - członkinie
Nmixx – członkinie zespołu

NMIXX robią zasięgi jeszcze przed debiutem

W prawie 2-minutowym trailerze możemy zobaczyć każdą z członkiń w innej scenografii oraz dynamiczną choreografię. Film zebrał już 1,8 miliona wyświetleń. Poza video wytwórnia udostępniła też linki do social mediów zespołu, m.in kanału na YouTube, na którym znajdują się wspomniane wcześniej covery. Dostępny jest także oficjalny Twitter oraz Facebook zespołu. Oba kanały zgromadziły już pokaźną liczbę obserwujących, co jasno wskazuje na to, jak wyczekiwany jest debiut NMIXX.

NMIXX – debiut trailer

Wysyp damskich grup w k-popie

Na przełomie 2021 i 2022 roku obserwujemy prawdziwą eksplozję nowych koreańskich girlsbandów. Już zadebiutowały IVE od Starship Ent. i Kep1er, które powstało w wyniku reality show Girls Planet 999. SM Entertainment stworzyli GOT – grupę złożoną z największych artystek, które mają pod swoimi skrzydłami. Wciąż czekamy jeszcze na ruch HYBE – wytwórni BTS, która także pracuje nad utworzeniem kobiecego zespołu. Eksperci wskazują, że wraz z NMIXX są to jedne z najciekawszych grup, które warto obserwować w 2022.

NMIXX to zapowiadana od dawna nowa kobieca grupa JYP. K-popowa wytwórnia udostępniła trailery promujące debiut zespołu. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie JYP Entertainment opublikowali zdjęcia oraz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →