Materiały promocyjne 7FATES: CHAKHO

Jungkook i Suga z BTS nagrali wspólnie piosenkę


11 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jungkook i Suga z BTS nagrali piosenkę zatytułowaną Stay Alive. Utwór stanowi soundtrack do promowanego przez zespół komiksu – 7FATES: CHAKHO.

Nowa piosenka wydana przez członków BTS jest zatytułowana Stay Alive. Utwór wyprodukował Suga, który ma duże doświadczenie produkcyjne, z ponad 100 piosenkami pod jego nazwiskiem, zapisanymi w Korea Music Copyright Association. Głosu w utworze udzielił natomiast Jungkook. Stay Alive stanowi soundtrack do komiksu 7FATES: CHAKHO, wydawanego przez HYBE – wytwórnię grupy. Postacie komiksy są inspirowane członkami BTS. Wraz z piosenką ukazał się teledysk oparty na materiałach promocyjnych webtoonu.

Jungkook – Stay Alive (prod. Suga)

7FATES CHAKHO – komiks z BTS

7FATES CHAKHO to wydawany online komiks, który powstał we współpracy BTS z portalem WEBTOON. W mieście Sin-si pojawiają się bestie zwane beom, atakujące ludzi i powodujące chaos. Do walki z nimi staje 7 mężczyzn – ich postacie oparte są na członkach zespołu. Nowe odcinki wydawane są w każdą sobotę i można śledzić je na webtoon.com. Historia wspiera także nowela wydawana na portalu Wattpad, który dla fandomu był źródłem fanfików o zespole. Doczekaliśmy czasów, gdy wytwórnia próbuje zmonetyzować nawet ten kawałek kultury fanowskiej, bo opowiadanie jest płatne.

Plakat promocyjny 7CHAKHO

K-popowe komiksy

BTS nie jest zresztą jedynym k-popowym zespołem, który wydał komiks we współpracy z WEBTOON. THE STAR SEEKERS, promowane przez TXT to opowieść o k-popowych idolach, którzy żyją w świecie, gdzie elementy magiczne i przemysł rozrywkowy koegzystują. Natomiast DARK MOON inspirowane ENHYPEN to szkolny romans z wampirami i wilkołakami w tle.

Jungkook i Suga z BTS nagrali piosenkę zatytułowaną Stay Alive. Utwór stanowi soundtrack do promowanego przez zespół komiksu – 7FATES: CHAKHO. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

bts

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →