fot. materiały promocyjne

Hogwarts Legacy” zalicza opóźnienie, ale tylko częściowe


14 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Avalanche Software przesuwa premierę Hogwarts Legacy, ale tylko dla niektórych graczy. Deweloperzy tłumaczą się chęcią dopracowania produktu.

Hogwarts Legacy nie trafi do wszystkich od razu

Dziedzictwo Hogwartu przez wielu jest uważane za największą premierę gamingową pierwszego kwartału 2023 roku. Wczoraj przedstawiciele studia Avalanche Software poinformowali, że nie wszyscy w tym czasie będą mogli sięgnąć po ich nadchodzącą produkcję.

Zobacz: Quidditch nie dla graczy Hogwarts Legacy. Avalanche Software nie rezygnuje jednak z opcji latania

Hogwarts Legacy zadebiutuje w pierwotnym terminie, tj. 10 lutego, wyłącznie na komputerach stacjonarnych, PlayStation 5 i Xboxach Series X/S. Właściciele konsol poprzedniej generacji, czyli PlayStation 4 i Xbox One będą musieli poczekać do 4 kwietnia. Z kolei posiadacze Nintendo Switch otrzymają dostęp do gry dopiero 25 lipca. Firma zapewnia, że decyzja związana jest wyłącznie z chęcią oddania gry w jak najlepszym stanie technicznym.

Nasz zespół nie może się doczekać, aby dostarczyć Wam grę. Chcemy zapewnić jak najlepsze wrażenia z rozgrywki na wszystkich platformach.

– czytamy.

Przeczytaj także: Posiadacze konsol Sony otrzymają dodatkową misję w Hogwarts Legacy

Wraz z informacją o opóźnieniu premiery na starszych konsolach zaktualizowano podstronę FAQ w oficjalnej witrynie gry. Możemy dowiedzieć się z niej, że osoby, które zamówiły Dziedzictwo Hogwartu w przedsprzedaży na PS4 czy Xbox One, w przeciwieństwie do posiadaczy nowszych sprzętów, nie będą miały dostępu do early accessu wynoszącego siedemdziesiąt dwie godziny.

Poznaj Hogwart w XIX wieku. Twoja postać jest uczniem, który posiada klucz do starożytnej tajemnicy grożącej rozerwaniem czarodziejskiego świata. Dostałeś późną akceptację do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie i wkrótce odkrywasz, że nie jesteś zwykłym uczniem: posiadasz niezwykłą zdolność postrzegania i opanowywania starożytnej magii. Tylko ty możesz zdecydować, czy ochronisz ten sekret dla dobra wszystkich, czy też ulegniesz pokusie bardziej złowrogiej magii.

Odkryj atmosferę życia w Hogwarcie, zawierając sojusze, walcząc z mrocznymi czarodziejami i ostatecznie decydując o losie czarodziejskiego świata. Twoje dziedzictwo jest tym, co z nim zrobisz

– czytamy w opisie gry.

Hogwarts Legacy – oficjalny zwiastun i rozgrywka

Avalanche Software przesuwa premierę Hogwarts Legacy, ale tylko dla niektórych graczy. Deweloperzy tłumaczą się chęcią dopracowania produktu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Hogwarts Legacy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →