screenshot z gry „Hogwarts Legacy"

PlayStation 5 pozwoli poczuć magię „Hogwarts Legacy”? Tak sugeruje japoński gigant

Podziel się newsem:

W sieci pojawił się kolejny materiał promujący grę Hogwarts Legacy. W minutowym wideo Sony prezentuje, jak produkcja Avalanche Software wykorzystuje funkcjonalność padów do PlayStation 5.

Sony przekonuje, że dzięki PlayStation 5 poczujecie magię Hogwarts Legacy

Dziś na YouTubie ukazał się minutowy materiał reklamujący Hogwarts Legacy. Pokazano w nim, jak deweloperzy ze studia Avalanche Software mają zamiar wykorzystać możliwości oferowane przez PlayStation 5. Z filmu dowiadujemy się między innymi, że diody w padzie będą przybierać kolor odpowiadający barwom naszego domu. Z kolei wibracje zapewnią nam większą immersję podczas rozgrywki. Adaptacyjne spusty w kontrolerach mają zapewnić graczom odczuwanie oporu podczas rzucania zaklęć. Serwis PPE przytoczył stanowisko Avalanche Software z bloga Sony, w którym rozwinięto wątek używania magicznych formuł.

Zobacz: Hogwarts Legacy doczekało się własnego ASMR

Mając do dyspozycji tak wiele zaklęć, adaptacyjne triggery pozwalają na większą elastyczność w walce. Poczujesz magiczną odporność na wyciągnięcie ręki podczas każdego zaklęcia, niezależnie od tego, czy odpalisz podstawowe zaklęcie, czy zbierzesz siły na potężniejszy czar. Dzięki haptycznym wibracjom, które zapewnia bezpośrednie połączenie między kontrolerem DualSense a Twoją różdżką, rzucane przez Ciebie zaklęcia będą wydawać się wyjątkowe. Specjalnie wyizolowaliśmy te efekty po prawej stronie pada, aby DualSense stał się przedłużeniem różdżki, którą trzymasz w grze. A kiedy odbijasz zaklęcie za pomocą Protego, poczujesz skwierczenie magii, która jest odbijana i pochłaniana przez Czar Tarczy.

– czytamy na blogu Sony

Hogwarts Legacy – Next Gen Immersion Trailer

Według opisu pod filmem, PS5 ma zapewnić płynną rozgrywkę w jakości 4K HDR. Różnica ma być również zauważalna w prędkościach ładowania oraz jakości dźwięku.

Dziedzictwo Hogwartu już wkrótce trafi w ręce graczy

Obecnie mówi się, że Hogwarts Legacy ukaże się na rynku jesienią tego roku. Oprócz posiadaczy PS5, po grę z potterowskiego uniwersum będą mogli sięgnąć również właściciele komputerów stacjonarnych, jak i Nintendo Switch oraz obu generacji konsol Xbox oraz PlayStation 4.

Dziedzictwo Hogwartu to wciągająca gra akcji RPG z otwartym światem, osadzona w świecie, który po raz pierwszy pojawił się w książkach o Harrym Potterze. Teraz możesz przejąć kontrolę nad akcją i być w centrum własnej przygody w czarodziejskim świecie. Wyrusz w podróż przez znane i nowe lokalizacje, odkrywając fantastyczne bestie, dostosowując swoją postać i wytwarzając mikstury. Opanowuj rzucanie zaklęć, ulepszaj talenty i zostań czarodziejem, jakim chcesz być.

Poznaj Hogwart w XIX wieku. Twoja postać jest uczniem, który posiada klucz do starożytnej tajemnicy grożącej rozerwaniem czarodziejskiego świata. Dostałeś późną akceptację do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie i wkrótce odkrywasz, że nie jesteś zwykłym uczniem: posiadasz niezwykłą zdolność postrzegania i opanowywania starożytnej magii. Tylko ty możesz zdecydować, czy ochronisz ten sekret dla dobra wszystkich, czy też ulegniesz pokusie bardziej złowrogiej magii.

Odkryj atmosferę życia w Hogwarcie, zawierając sojusze, walcząc z mrocznymi czarodziejami i ostatecznie decydując o losie czarodziejskiego świata. Twoje dziedzictwo jest tym, co z nim zrobisz.

– zachęcają wydawcy.

Dziedzictwo Hogwartu – oficjalny gameplay

W sieci pojawił się kolejny materiał promujący grę Hogwarts Legacy. W minutowym wideo Sony prezentuje, jak produkcja Avalanche Software wykorzystuje funkcjonalność padów do PlayStation 5. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →