screenshot z gry „Hogwarts Legacy”

„Hogwarts Legacy” doczekało się własnego ASMR

Podziel się newsem:

Twórcy gry Hogwarts Legacy stawiają na nietypowe formy promocji. W sieci ukazało się specjalne nagranie ASMR, które przedstawia świat gry.

Poznajmy Szkołę Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie za pomocą dźwięków

Hogwarts Legacy doczekało się kolejnego materiału reklamującego produkcję. Gra od Avalanche Software tym razem została przedstawiona graczom w formie… dźwiękowej. Twórcy opublikowali na oficjalnym kanale YouTube dwadzieścia minut odgłosów z gry zatytułowane A Rainy Spring Night.

Zobacz: Mamy pierwszy gameplay z Hogwarts Legacy

Deszcz pada w spokojny wiosenny wieczór w Dziedzictwie Hogwartu – czas na relaksujący spacer po terenie zamku i Hogsmeade. Rozkoszuj się dźwiękami czarodziejskiego świata.

– zachęcają w opisie nagrania

Hogwarts Legacy – A Rainy Spring Night

Dziedzictwo Hogwartu coraz bliżej. Na jakich platformach będziemy mogli zagrać?

Według obecnych ustaleń produkcja Avalanche Studio ukaże się na rynku jesienią tego roku. Magiczną przygodę w uniwersum Harry’ego Pottera będą mogli przeżyć gracze zarówno komputerów stacjonarnych, jak i Nintendo Switch oraz obu generacji konsol Xbox i PlayStation.

Dziedzictwo Hogwartu to wciągająca gra akcji RPG z otwartym światem, osadzona w świecie, który po raz pierwszy pojawił się w książkach o Harrym Potterze. Teraz możesz przejąć kontrolę nad akcją i być w centrum własnej przygody w czarodziejskim świecie. Wyrusz w podróż przez znane i nowe lokalizacje, odkrywając fantastyczne bestie, dostosowując swoją postać i wytwarzając mikstury. Opanowuj rzucanie zaklęć, ulepszaj talenty i zostań czarodziejem, jakim chcesz być.

Poznaj Hogwart w XIX wieku. Twoja postać jest uczniem, który posiada klucz do starożytnej tajemnicy grożącej rozerwaniem czarodziejskiego świata. Dostałeś późną akceptację do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie i wkrótce odkrywasz, że nie jesteś zwykłym uczniem: posiadasz niezwykłą zdolność postrzegania i opanowywania starożytnej magii. Tylko ty możesz zdecydować, czy ochronisz ten sekret dla dobra wszystkich, czy też ulegniesz pokusie bardziej złowrogiej magii.

Odkryj atmosferę życia w Hogwarcie, zawierając sojusze, walcząc z mrocznymi czarodziejami i ostatecznie decydując o losie czarodziejskiego świata. Twoje dziedzictwo jest tym, co z nim zrobisz.

– czytamy w opisie gry

Hogwarts Legacy – oficjalny gameplay

Twórcy gry Hogwarts Legacy stawiają na nietypowe formy promocji. W sieci ukazało się specjalne nagranie ASMR, które przedstawia świat gry. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Poznajmy Szkołę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →