fot. materiały prasowe

Posiadacze konsol Sony otrzymają dodatkową misję w „Hogwarts Legacy”


14 września 2022

Podziel się newsem:

Podczas wczorajszej prezentacji State of Play Sony ujawniło kolejne szczegóły dotyczące gry Hogwarts Legacy. Potwierdzono, że posiadacze konsol PlayStation otrzymają ekskluzywną misję, dzięki której będą mogli jeszcze dokładniej zwiedzić wioskę Hogsmeade.

Hogwarts Legacy na konsolach PlayStation z dodatkową zawartością

Wczoraj wieczorem odbyła się kolejna prezentacja Sony State of Play. Podczas wydarzenia zaprezentowano zwiastuny nadchodzących tytułów oraz zdradzano kolejne tajemnice związane z dawno ogłoszonymi grami. Jedną z nich jest Dziedzictwo Hogwartu, które w edycji dla posiadaczy PlayStation będzie wzbogacone o kilka rzeczy.

Zobacz: Quidditch nie dla graczy Hogwarts Legacy. Avalanche Software nie rezygnuje jednak z opcji latania

Jedną z nich będzie ekskluzywna misja o nazwie Haunted Hogsmeade Shop. Zleceniodawczynią będzie Madam Mason, a za wykonanie zadania otrzymamy dostęp do własnego sklepu, gdzie będziemy mogli sprzedawać przedmioty po wyższych cenach oraz przepis na eliksir Felix Felicis, który w uniwersum Harry’ego Pottera określany jest jako „Płynne Szczęście”.

Pani Mason chce sprzedać sklep w Hogsmeade, ale jest pewien haczyk. Odkryj, co znajduje się pod nawiedzonym sklepem podczas misji dostępnej wyłącznie na PlayStation. Patrz pod nogi – nie wszyscy potrafią uciec z ciemności

– czytamy w opisie zwiastuna.

Hogwarts Legacy – misja Nawiedzony sklep w Hogsmeade – wyłącznie na PlayStation

O dodatkowych możliwościach dla miłośników PlayStation informowano już w maju. Wówczas deweloperzy chwalili się immersją, którą mają zapewnić kontrolery DualSense. PlayStation 5 zaoferuje graczom także rozgrywkę w jakości 4K HDR.

Mając do dyspozycji tak wiele zaklęć, adaptacyjne triggery pozwalają na większą elastyczność w walce. Poczujesz magiczną odporność na wyciągnięcie ręki podczas każdego zaklęcia, niezależnie od tego, czy odpalisz podstawowe zaklęcie, czy zbierzesz siły na potężniejszy czar. Dzięki haptycznym wibracjom, które zapewnia bezpośrednie połączenie między kontrolerem DualSense a Twoją różdżką, rzucane przez Ciebie zaklęcia będą wydawać się wyjątkowe. Specjalnie wyizolowaliśmy te efekty po prawej stronie pada, aby DualSense stał się przedłużeniem różdżki, którą trzymasz w grze. A kiedy odbijasz zaklęcie za pomocą Protego, poczujesz skwierczenie magii, która jest odbijana i pochłaniana przez Czar Tarczy

– zapewniano na blogu japońskiego giganta.

Hogwarts Legacy – Next Gen Immersion Trailer

Dziedzictwo Hogwartu trafi na rynek 10 lutego 2023 roku. Gra będzie dostępna na dwóch ostatnich generacjach konsol Xbox i PlayStationNintendo Switch oraz PC-tach. Obecnie trwa przedsprzedaż produktu w wersjach: standardowej, deluxe i kolekcjonerskiej.

Podczas wczorajszej prezentacji State of Play Sony ujawniło kolejne szczegóły dotyczące gry Hogwarts Legacy. Potwierdzono, że posiadacze konsol PlayStation otrzymają ekskluzywną misję, dzięki której będą mogli jeszcze dokładniej zwiedzić wioskę Hogsmeade. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →