materiały promujące „Hogwarts Legacy"

Deweloperzy pokazują, że „Hogwarts Legacy” do sprytu namawia, za pierwszą z cnót uznaje bystrość


10 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Warner Bros. Interactive w dalszym ciągu promuje Hogwarts Legacy, które ukaże się w tym roku. Na kolejnym materiale twórcy pokazują, jak istotne będą łamigłówki w rozgrywce.

Hogwarts Legacy będzie wyzwaniem intelektualnym

W środę za pośrednictwem Twittera Warner Bros. Interactive opublikowało specjalne wideo, w którym ujawnili kolejne szczegóły Hogwarts Legacy. Jak wynika z kilkunastosekundowego klipu, rozgrywka będzie zawierać elementy łamigłówkowe. Gracze będą mieli do czynienia z ukrytymi wyzwaniami.

Zobacz: PlayStation 5 pozwoli poczuć magię Hogwarts Legacy? Tak sugeruje japoński gigant

Pradawne zagadki oraz ukryte wyzwania przetestują spryt nawet najbystrzejszych uczniów Hogwartu.

– czytamy w opisie

Wiemy, kiedy poznamy Dziedzictwo Hogwartu

Z najnowszych doniesień wynika, że Hogwarts Legacy zadebiutuje na rynku w okolicach świąt Bożego Narodzenia w tym roku. Gra ukaże się jednakowo na PC-tach, Nintendo Switch oraz dwóch ostatnich generacjach Xboxów oraz konsol PlayStation.

Dziedzictwo Hogwartu to wciągająca gra akcji RPG z otwartym światem, osadzona w świecie, który po raz pierwszy pojawił się w książkach o Harrym Potterze. Teraz możesz przejąć kontrolę nad akcją i być w centrum własnej przygody w czarodziejskim świecie. Wyrusz w podróż przez znane i nowe lokalizacje, odkrywając fantastyczne bestie, dostosowując swoją postać i wytwarzając mikstury. Opanowuj rzucanie zaklęć, ulepszaj talenty i zostań czarodziejem, jakim chcesz być.

Poznaj Hogwart w XIX wieku. Twoja postać jest uczniem, który posiada klucz do starożytnej tajemnicy grożącej rozerwaniem czarodziejskiego świata. Dostałeś późną akceptację do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie i wkrótce odkrywasz, że nie jesteś zwykłym uczniem: posiadasz niezwykłą zdolność postrzegania i opanowywania starożytnej magii. Tylko ty możesz zdecydować, czy ochronisz ten sekret dla dobra wszystkich, czy też ulegniesz pokusie bardziej złowrogiej magii.

Odkryj atmosferę życia w Hogwarcie, zawierając sojusze, walcząc z mrocznymi czarodziejami i ostatecznie decydując o losie czarodziejskiego świata. Twoje dziedzictwo jest tym, co z nim zrobisz.

– czytamy w opisie gry

Hogwarts Legacy – oficjalny gameplay

Warner Bros. Interactive w dalszym ciągu promuje Hogwarts Legacy, które ukaże się w tym roku. Na kolejnym materiale twórcy pokazują, jak istotne będą łamigłówki w rozgrywce. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →