fot. WBIE

„Hogwarts Legacy” niestety nie zostanie przez nas ograne w tym roku


16 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Hogwarts Legacy, które początkowo miało zawitać na nasze ekrany jeszcze w tym roku, niestety tego nie zrobi.

Podróż do Hogwartu musi jeszcze trochę poczekać

Hogwarts Legacy, które miało zadebiutować na naszych monitorach jeszcze w tym roku, zostało przesunięte o kilka miesięcy, a dokładniej – na luty 2023 roku. Powodem jest chęć twórców, by dostarczyć na rynek produkcję o jak najwyższej jakości.

10 lutego 2023 roku gra trafi finalnie na PC oraz konsole PlayStation i Xbox. Jeśli zaś chodzi o wersję na Nintendo Switch, niestety będzie ona dostępna trochę później.

Przeczytaj także: Deweloperzy pokazują, że Hogwarts Legacy do sprytu namawia, za pierwszą z cnót uznaje bystrość

hogwarts legacy asmr
fot. materiały prasowe

Dziedzictwo Hogwartu to wciągająca gra akcji RPG z otwartym światem, osadzona w świecie, który po raz pierwszy pojawił się w książkach o Harrym Potterze. Teraz możesz przejąć kontrolę nad akcją i być w centrum własnej przygody w czarodziejskim świecie. Wyrusz w podróż przez znane i nowe lokalizacje, odkrywając fantastyczne bestie, dostosowując swoją postać i wytwarzając mikstury. Opanowuj rzucanie zaklęć, ulepszaj talenty i zostań czarodziejem, jakim chcesz być.

Poznaj Hogwart w XIX wieku. Twoja postać jest uczniem, który posiada klucz do starożytnej tajemnicy grożącej rozerwaniem czarodziejskiego świata. Dostałeś późną akceptację do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie i wkrótce odkrywasz, że nie jesteś zwykłym uczniem: posiadasz niezwykłą zdolność postrzegania i opanowywania starożytnej magii. Tylko ty możesz zdecydować, czy ochronisz ten sekret dla dobra wszystkich, czy też ulegniesz pokusie bardziej złowrogiej magii.

Odkryj atmosferę życia w Hogwarcie, zawierając sojusze, walcząc z mrocznymi czarodziejami i ostatecznie decydując o losie czarodziejskiego świata. Twoje dziedzictwo jest tym, co z nim zrobisz

– czytamy w opisie gry.

Hogwarts Legacy, które początkowo miało zawitać na nasze ekrany jeszcze w tym roku, niestety tego nie zrobi. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Podróż do Hogwartu musi jeszcze trochę poczekać […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →