fot. WBIE

„Hogwarts Legacy” niestety nie zostanie przez nas ograne w tym roku


16 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Hogwarts Legacy, które początkowo miało zawitać na nasze ekrany jeszcze w tym roku, niestety tego nie zrobi.

Podróż do Hogwartu musi jeszcze trochę poczekać

Hogwarts Legacy, które miało zadebiutować na naszych monitorach jeszcze w tym roku, zostało przesunięte o kilka miesięcy, a dokładniej – na luty 2023 roku. Powodem jest chęć twórców, by dostarczyć na rynek produkcję o jak najwyższej jakości.

10 lutego 2023 roku gra trafi finalnie na PC oraz konsole PlayStation i Xbox. Jeśli zaś chodzi o wersję na Nintendo Switch, niestety będzie ona dostępna trochę później.

Przeczytaj także: Deweloperzy pokazują, że Hogwarts Legacy do sprytu namawia, za pierwszą z cnót uznaje bystrość

hogwarts legacy asmr
fot. materiały prasowe

Dziedzictwo Hogwartu to wciągająca gra akcji RPG z otwartym światem, osadzona w świecie, który po raz pierwszy pojawił się w książkach o Harrym Potterze. Teraz możesz przejąć kontrolę nad akcją i być w centrum własnej przygody w czarodziejskim świecie. Wyrusz w podróż przez znane i nowe lokalizacje, odkrywając fantastyczne bestie, dostosowując swoją postać i wytwarzając mikstury. Opanowuj rzucanie zaklęć, ulepszaj talenty i zostań czarodziejem, jakim chcesz być.

Poznaj Hogwart w XIX wieku. Twoja postać jest uczniem, który posiada klucz do starożytnej tajemnicy grożącej rozerwaniem czarodziejskiego świata. Dostałeś późną akceptację do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie i wkrótce odkrywasz, że nie jesteś zwykłym uczniem: posiadasz niezwykłą zdolność postrzegania i opanowywania starożytnej magii. Tylko ty możesz zdecydować, czy ochronisz ten sekret dla dobra wszystkich, czy też ulegniesz pokusie bardziej złowrogiej magii.

Odkryj atmosferę życia w Hogwarcie, zawierając sojusze, walcząc z mrocznymi czarodziejami i ostatecznie decydując o losie czarodziejskiego świata. Twoje dziedzictwo jest tym, co z nim zrobisz

– czytamy w opisie gry.

Hogwarts Legacy, które początkowo miało zawitać na nasze ekrany jeszcze w tym roku, niestety tego nie zrobi. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →