kadr z przesłuchania do programu „X Factor”

Harry Styles w wyciętych scenach z „X Factora”. Piosenka drugiej szansy


02 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Harry Styles zabłysnął w X Factorze już ponad dziesięć lat temu. Na kanale programu ukazał się dotąd nieopublikowany klip z jego przesłuchania.

Harry Styles, X Factor, dwie piosenki

Śpiewanie w garażowych zespołach, casting do X Factora, sformowanie One Direction, gigantyczna kariera, rozpad zespołu, nagranie pierwszej solowej płyty i jeszcze większa sława, rosnąca po każdym kolejnym (z trzech albumów). Tak w skrócie można opisać karierę Harry’ego Stylesa, zapoczątkowaną występem w popularnym talent show.

Dwanaście lat temu, w 2010 roku, artysta przed jury oraz zgromadzoną w studiu publiką zaśpiewał a capella utwór Isn’t She Lovely Stevie’ego Wondera. Ten występ został wyemitowany w telewizji, ale jak się okazało, pierwszym performance’em wokalisty było wykonanie piosenki Hey, Soul Sister zespołu Train.

Przeczytaj: Harry Styles: naprawdę jak w domu, ale to Harry’s House [recenzja]

Harry Styles x factor
kadr z przesłuchania do programu X Factor

BEZ BITU

W video, które możecie obejrzeć poniżej, przewodniczący jurorów Simon Cowell przerywa wokaliście w połowie śpiewania utworu Hey, Soul Sister i nalega, aby Harry Styles zaśpiewał coś a capella.

Nie wiem, czy to ten utwór tak tobą miota, ale czy mogę usłyszeć po prostu ciebie, bez żadnej muzyki?

– zapytał Cowell.

Harry zgodnie z jego życzeniem zaśpiewał wówczas bez podkładu piosenkę Isn’t She Lovely. Dopiero to wykonanie zapewniło mu awans do kolejnego etapu, a tym samym otworzyło przed nim szansę na międzynarodową karierę, którą, trzeba to przyznać, artysta znakomicie wykorzystał.

Harry Styles Audition: EXTENDED CUT | The X Factor UK

Harry Styles zabłysnął w X Factorze już ponad dziesięć lat temu. Na kanale programu ukazał się dotąd nieopublikowany klip z jego przesłuchania. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Harry Styles, X Factor, dwie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →