Kadr z teledysku

Hałastra i Kaz Bałagane promują „Sztukę Drugiego Obiegu” nowym singlem


10 listopada 2021

Podziel się newsem:

Promocja Sztuki Drugiego Ubiegu, nowego albumu duetu Hałastra, nie ustaje. Podopieczni Kaza Bałagane wrzucili dziś na streamingi nowy singiel pt. LOJALNOŚĆ, BRACIE. Sprawdź, czemu warto go przesłuchać.

Sztuka Drugiego Obiegu – nowy album Hałastry już niedługo na streamingach

Krytyczne spojrzenie na otaczającą, miejską rzeczywistość, podane w oryginalny i bezpośredni sposób, właściwy dla duetu HAŁASTRA. Nieszablonowa aranżacja i najwyższej jakości bity dostarczone przez 10 różnych producentów, zaowocowały wyjątkowym materiałem.

– czytamy na stronie preorderu

Jak do tej pory duet w składzie Książę Mazowiecki i Kwiatek Haze miał na koncie dwa długogrające albumy: Pierwszą Sztukę oraz Sztuki Arkana Mixtape. Niestety, mimo niewątpliwego talentu i nietuzinkowego spojrzenia na muzykę, pozostawali dotychczas w głębokim podziemiu. To ma szansę się zmienić wraz z nadchodzącym albumem, Sztuką Drugiego Obiegu (którą w preorderze możecie zamówić tutaj), ponieważ pod skrzydła wziął ich nie kto inny, a Kaz Bałagane. Objął on patronat nad Hałastrą, której nowe kawałki pojawiają się teraz na należącym do niego kanale YouTube’owym, Narkopop. Nie ma w tym nic dziwnego, że zostali dostrzeżeni przez hegemona, jakim jest Kaz – wyróżniają się na tle reszty ulicznej sceny. Trzymamy kciuki, by współpraca była owocna.

Przeczytaj także: Undergroundowy zespół Hałastra opublikował nowy singiel „WYCHODZĘ Z MROKU”

Hałastra nowy singiel
Sztuka Drugiego Obiegu, okładka albumu

Hałastra – LOJALNOŚĆ, BRACIE

Najnowszy singiel nie ustępuje poziomem swoim poprzednikom. Przekonajcie się sami!

Przeczytaj także: Mordor Muzik i Hałastra we wspólnym tracku. Jest także klip

Promocja Sztuki Drugiego Ubiegu, nowego albumu duetu Hałastra, nie ustaje. Podopieczni Kaza Bałagane wrzucili dziś na streamingi nowy singiel pt. LOJALNOŚĆ, BRACIE. Sprawdź, czemu warto go przesłuchać. Sztuka Drugiego Obiegu – nowy album Hałastry już niedługo na streamingach Krytyczne spojrzenie na otaczającą, miejską rzeczywistość, podane w oryginalny i bezpośredni sposób, właściwy dla duetu HAŁASTRA. Nieszablonowa […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →