Kadr z teledysku

Mordor Muzik i Hałastra we wspólnym tracku. Jest także klip


02 listopada 2021

Podziel się newsem:

Co za połączenie! Weterani podziemia, Mordor Muzik oraz Hałastra, połączyli siły na wspólnym albumie MM w tracku Biznes. Opublikowano także teledysk do kawałka. Sprawdź szczegóły.

Debiut Mordor Muzik już na streamingach!

To była długo wyczekiwana premiera. Duet w składzie Ginger oraz Majkizioom to niezwykle ciekawe zjawisko na naszej scenie. Przenoszą na nią najświeższe zagraniczne trendy: w tym wypadku brytyjski grime, podgatunek hip-hopu który wyewoluował z UK garage’u, charakteryzujący się bardzo szybkim, nierównomiernym tempem, wyrazistym basem i synkopowanym rytmem. I choć to niezwykle trudna jak na polskie realia sztuka, to Mordor Muzik wykonują ją z powodzeniem. Dotychczas dostępne były tylko single tej dwójki, ale w końcu doczekaliśmy się pełnoprawnego, długogrającego debiutu! Wydanie fizyczne albumu możecie zamówić tutaj. Dostępne jest w trzech wariantach: CD, kaseta oraz winyl. Na stronie kupić można także koszulki.

Przeczytaj także: Nowy singiel duetu Hałastra – premiera albumu już wkrótce

Mordor Muzik Hałastra
kaseta Mordor Muzik

Mordor Muzik x Hałastra

To jest naprawdę niesamowite połączenie. Hałastra to kolejna perła polskiego podziemia, choć obracają się w stylistyce zgoła innej, niż Mordor Muzik – w ich wypadku padło na uliczny rap. Nazywani są następcami PRO8LEMU i nie bez powodu – podobnie jak Oskar ze Steezem, zapewniają powiew świeżości tej niełatwej konwencji. Jak wypadli na grime’owym bicie dostarczonym przez Gingera? Jak zawsze znakomicie. W tracku opowiadającym o pieniądzach i sukcesie, między dwoma MC z zupełnie różnych światów, zaistniała wyjątkowa chemia. Klimat jest nie do podrobienia. Kawałek opatrzony został w klip, który przedstawia writera robiącego graffiti z tytułem numeru. Sprawdźcie sami!

Mordor Muzik – Biznes (feat. Hałastra)

Co za połączenie! Weterani podziemia, Mordor Muzik oraz Hałastra, połączyli siły na wspólnym albumie MM w tracku Biznes. Opublikowano także teledysk do kawałka. Sprawdź szczegóły. Debiut Mordor Muzik już na streamingach! To była długo wyczekiwana premiera. Duet w składzie Ginger oraz Majkizioom to niezwykle ciekawe zjawisko na naszej scenie. Przenoszą na nią najświeższe zagraniczne trendy: […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →