Kadr z teledysku

Nowy singiel duetu Hałastra – premiera albumu już wkrótce


27 października 2021

Podziel się newsem:

Hałastra – duet, w którego skład wchodzą Książę Mazowiecki oraz Kwiatek Haze, podzielił się dziś z nami kolejnym singlem z ich nadchodzącego albumu. Sprawdź szczegóły.

Hałastra i ich nadchodząca płyta

Pisaliśmy już na łamach Rytmy.pl o duecie Hałastra. Nadzieja polskiej sceny ulicznej? Być może. Kolejny singiel zwiastujący ich nadchodzące wydawnictwo trzyma tak samo wysoki poziom jak poprzednie i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Sztuki Arkana Mixtape oraz Pierwsza Sztuka, czyli dotychczasowy dorobek Hałastry, to dwa znakomite i odkrywcze albumy. Na premierę Sztuki Drugiego Obiegu, czyli ich kolejnego długogrającego wydawnictwa, czekamy jak na zbawienie. Jego premiera jest datowana na 26 listopada. Preorder możecie zamówić tutaj. Tracklista prezentuje się następująco:

Hałastra – Sztuka drugiego obiegu – tracklista

  • 1. OBJAWIENIE [prod. Shdow]
  • 2. ZWYKŁY CHŁOPAK [prod. LOAA]
  • 3. RUNDA FEAT. MAŁOLAT [prod. Młody]
  • 4. KONIEC P*********A (LUWR) [prod. Dr Ap]
  • 5. EKSPLORATOR [prod. Kyonearth]
  • 6. ANGIELSKA POGODA FEAT. LOUIS VILLAIN [prod. Sem0r]
  • 7. LOTY NA BANI FEAT. KONESER [prod. OLEHEAD]
  • 8. LOJALNOŚĆ, BRACIE feat. KAZ BAŁAGANE [prod. Louis Villain]
  • 9. KOTLINA PAKT FEAT. RASTEK KRONIKARZ [prod. D3W]
  • 10. WYCHODZĘ Z MROKU FEAT. DJ DEF [prod. Trzy]

Przeczytaj także: Kaz Bałagane otwiera własny klub

Hałastra nowy singiel
Sztuka Drugiego Obiegu, okładka albumu

Hałastra – OBJAWIENIE

Utwór został wyprodukowany przez beatmakera o ksywie SHDØW, autora takich hitów jak THC Young Igiego czy HAUTE COUTURE Tuzzy Globale. W numerze raperzy jasno zaznaczają, że stawiają się w opozycji do reszty sceny, jak robili to do tej pory. I dobrze – gdyby płynęli z prądem, nie stanowiliby tak fascynującej ciekawostki na naszym rodzimym podwórku.

Hałastra – duet, w którego skład wchodzą Książę Mazowiecki oraz Kwiatek Haze, podzielił się dziś z nami kolejnym singlem z ich nadchodzącego albumu. Sprawdź szczegóły. Hałastra i ich nadchodząca płyta Pisaliśmy już na łamach Rytmy.pl o duecie Hałastra. Nadzieja polskiej sceny ulicznej? Być może. Kolejny singiel zwiastujący ich nadchodzące wydawnictwo trzyma tak samo wysoki poziom […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →