Grubson zapowiada wyjątkowy, limitowany preorder nowego albumu „AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE”


22 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kto czekał na nowości od tego zawodnika? Grubson w końcu zapowiedział nowy album, a jego wyjątkowy preorder właśnie ruszył. Sprawdźcie szczegóły!

Grubson zapowiada nowy album – AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE

Nowy album Grubsona nadchodzi! Artysta właśnie zapowiedział premierę swojego piątego studyjnego krążka w karierze. Jak zwykle, podchodzi on do swojego nowego materiału niestandardowo i zaskakuje formułą, którą tym razem przyjął.

Nadchodząca płyta Grubsona będzie bowiem zawierała materiał akustyczny, choć u tego artysty nic nie jest nigdy takie oczywiste i zero jedynkowe. Właśnie dlatego krążek będzie nosił tytuł AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE. Zresztą sprawdźcie, jak to brzmiało przy okazji singla Umysł!

Grubson – Umysł, posłuchaj

AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE – czego się spodziewać po nowym albumie Grubsona?

Grubson w ścisłej współpracy z gitarzystą, kompozytorem i członkiem Sanepid Live Band, z którym raper gra od lat – Jakubem Mitorajem stworzył materiał w zupełnie świeżej akustyczno-elektronicznej odsłonie. Nie zabraknie na nim charakterystycznych dla Grubsona eksperymentów ze środkami wyrazu i doskonałego łączenia gatunków muzycznych.

Jeśli chodzi o warstwę tekstową, otrzymamy to, do czego Grubson zdążył nas już przyzwyczaić. Utwory, które znajdą się na AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE to komentarze społeczne, ale też opowieści o ludziach i społeczeństwie. Będzie o relacjach międzyludzkich, miłości i człowieczeństwie, ale również o świecie zdominowanym przez technologię.

Posłuchaj najnowszego singla Grubsona – Emotikony

Mrozu, Marika, Igor Herbut i Paprodziad – wyjątkowi goście na nowej płycie Grubsona

Sam Grubson przyznaje, że jest to najbardziej osobista płyta w całej jego dotychczasowej karierze. Artysta zaprosił również do współpracy przy niej innych, ciekawych artystów. Wśród nich znaleźli się Mrozu, Marika, Igor Herbut i Paprodziad z Łaki Łan. Z kolei mixem i masteringiem krążka zajął się DJ Eprom.

AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE – zamów wyjątkowy preorder płyty

AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE jest już dostępne w wyjątkowym preorderze. Box wydany w bardzo limitowanej wersji (jedyne 300 sztuk!) będzie zawierał album AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE, instrumentalną wersję albumu, plakat, wlepki oraz bonusowe utwory. Nie przegapcie i zamówcie go już teraz na rudeboy.com.pl.

Grubson AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE
Grubson – AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE, okładka albumu

Kto czekał na nowości od tego zawodnika? Grubson w końcu zapowiedział nowy album, a jego wyjątkowy preorder właśnie ruszył. Sprawdźcie szczegóły! Grubson zapowiada nowy album – AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE Nowy album Grubsona nadchodzi! Artysta właśnie zapowiedział premierę swojego piątego studyjnego krążka w karierze. Jak zwykle, podchodzi on do swojego nowego materiału niestandardowo i zaskakuje formułą, którą tym […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.