Politycy śpiewają w nowym singlu Grubsona – “Emotikony”


17 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Grubson zaprezentował nowy singiel Emotikony. Pełnemu emocji kawałkowi towarzyszy intrygujący teledysk, w którym występują politycy. Zobaczcie!

Nowy album Grubsona nadchodzi

Emotikony to kolejny, po tanecznym utworze Umysł, singiel zapowiadający nadchodzący, siódmy album rapera, mistrza pozytywnego myślenia i przekazywania dobrej energii ze sceny – Grubsona. Krążek ma się ukazać jesienią tego roku.

Grubson – Umysł, posłuchaj singla

Grubson prezentuje nowy utwór Emotikony, z istotnym przekazem i intrygującym klipem

Artysta w nowym utworze ukazuje swoją kolejną elektro-akustyczną odsłonę, za którą tym razem idzie również wyjątkowo istotny przekaz. To opowieść o relacjach w czasach zdominowanych przez technologie, bo choć komunikatory pozwalają nam na szybki kontakt, nic nie zastąpi przecież prawdziwych relacji, spojrzenia w oczy, uścisku dłoni… Właśnie o tych, zagubionych w technologiach, prawdziwych emocjach i realnym życiu poza komputerami opowiada nowa piosenka Grubsona.

Grubson Emotikony

Dodatkowo utworowi towarzyszy wyjątkowy, mocny teledysk, w którym wystąpili znani politycy. Grubson niejako podkłada im głosy, ironizując z powszechnie znanych momentów polskiej polityki ostatnich lat i nadając im nowego wydźwięku. Zobaczcie, jak wyszło!

Przez moment próbowaliśmy sobie wyobrazić świat, w którym media nie służą do szczucia jednych na drugich. Gdzie ludzie wybrani przez wyborców faktycznie realizują ich potrzeby. Gdzie, pomimo różnic w poglądach, jest miejsce na dialog i zrozumienie drugiej strony. Gdzie po wejściu na media społecznościowe, nie wyświetlają się tylko incydenty z udziałem policji, a hasztagi są używane do solidaryzowania się z ofiarami. Gdzie człowiek może żyć godnie, niezależnie od światopoglądu.
Wierzyć politykom, jakkolwiek naiwnie to brzmi. Wierzyć w to, że media są po to, by informować. Wyobraźcie to sobie. W 2020 roku wydaje się to wręcz niemożliwe.
Niezależnie od tego, na kogo głosowaliście, niezależnie od tego, jaką macie wizję Polski – pamiętajcie, że jest ona dobrem wspólnym. Pamiętajcie, że taki świat jest w zasadzie na wyciągnięcie ręki. Nie dajcie się zaszczuć. Walczmy o to, co dobre dla nas wszystkich. Miłością, nie agresją.

Grubson – Emotikony, posłuchaj i zobacz teledysk

Domowe Rytmy: przeczytaj wywiad z Grubsonem!

Grubson zaprezentował nowy singiel Emotikony. Pełnemu emocji kawałkowi towarzyszy intrygujący teledysk, w którym występują politycy. Zobaczcie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowy album Grubsona nadchodzi Emotikony to kolejny, po […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →