fot. themoney.co

George R.R. Martin i jego nowe informacje na temat „Wichrów Zimy”, które nie wnoszą nic nowego


04 maja 2022

Podziel się newsem:

George R.R. Martin powrócił, dotknął po raz kolejny tematu Wichrów Zimy i… zostawił nas z niczym. Czy doczekamy się jeszcze kolejnej części Gry o Tron?

George R.R. Martin i jego słynne – wkrótce

George R.R. Martin po raz kolejny podzielił się z fanami informacją na temat tego, jak idzie mu pisanie Wichrów Zimy. No i cóż możemy powiedzieć – wniosły one do naszego życia zupełnie nic.

Przeczytaj także: 11 najlepszych scen na 11-lecie serialu Gra o Tron

George R.R. Martin zapewnia, że pracuje nad nową książką
fot. HBO

Od premiery ostatniej części – Tańca ze smokami – minęło już 11 lat. Długie 11 lat co jakiś czas było podbijane informacjami ze strony samego autora, który raz za razem rozbudzał w nas niepewność, czy nowa odsłona w ogóle ujrzy światło dzienne. Tak jest i tym razem, ponieważ po raz kolejny dowiedzieliśmy się, że Wichry Zimy kiedyś się pojawią. Jedynym plusem jest jednak to, że zapowiadają się one jako najdłuższa z dotychczas wydanych książek.

Wichry zimy będą dużą książką. Biorąc pod uwagę, w jaki sposób to idzie, to możliwe, że będą większe niż Nawałnica mieczy czy Taniec ze smokami, a to najdłuższe książki w serii. Normalnie przycinam i skracam, gdy skończę, ale najpierw muszę skończyć.

– mówi autor książek

Dodał on także kilka słów o przebiegu obecnych prac w jego uniwersum:

W tym roku [spin-offy] pochłonęły mnóstwo mojego czasu i uwagi. Widziałem kilka komentarzy, w których pytano mnie, jak bardzo jestem zaangażowany w te nowe seriale. Odpowiedź brzmi – bardzo. Jestem głęboko, mocno zaangażowany w każdy z nowych seriali. To mój świat i choć blisko współpracuję z paroma fantastycznymi scenarzystami i showrunnerami, ostatecznie to do mnie należy próba utrzymania kanonu… no cóż, w kanonicznym stanie… i zrobienia wszystkiego, co w mojej mocy, aby nowe seriale były wspaniałe (i ja też kocham te historie).
A już 22 sierpnia na HBO oraz HBO MAX będziemy mogli zobaczyć Ród smoka, serial oparty na książce Ogień i krew, opowiadający o początku upadku władzy Targaryenów.

12 czerwca premierę będzie miał thriller Dark Winds, którego Martin jest współproducentem.

George R.R. Martin powrócił, dotknął po raz kolejny tematu Wichrów Zimy i… zostawił nas z niczym. Czy doczekamy się jeszcze kolejnej części Gry o Tron? Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →