Finneas zapowiada debiutancki album „Optimist” i wypuszcza pierwszy singiel


05 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Finneas zapowiedział premierę swojego debiutanckiego albumu. Wraz z ogłoszeniem, pojawił się także teledysk do singla A Concert Six Months From Now, nakręcony w słynnym Hollywood Bowl w Los Angeles.

Finneas, zdobywca nagrody Grammy producent i starszy brat Billie Eilish, właśnie zapowiedział swój debiutancki solowy album. Krążek zatytułowany Optimist ukaże się 15 października, nadkładem Interscope. Na wydawnictwo składać się będzie 13 utworów, w tym opublikowany dzisiaj singiel A Concert Six Months From Now.

Finneas zapowiada debiutancki album singlem A Concert Six Months From Now

Teledysk do A Concert Six Months From Now w reżyserii Sama Bennetta pokazuje Finneasa, przemierzającego słynną salę Hollywood Bowl w Los Angeles. Sprawdźcie.

FINNEAS – A Concert Six Months From Now

Finneas – Optimist – lista utworów

 1. A Concert Six Months From Now
 2. The Kids Are All Dying
 3. Happy Now?
 4. Only a Lifetime
 5. The 90s
 6. Love Is Pain
 7. Peaches Etude
 8. Hurt Locker
 9. Medieval
 10. Someone Else’s Star
 11. Around My Neck
 12. What They’ll Say About Us
 13. How It Ends
Finneas zapowiada debiutancki solowy album Optimist
okładka albumu

A Concert Six Months From Now to pierwsza solowa nowość od Finneasa od czasu samodzielnego singla American Cliché, który ukazał się w lutym tego roku. W zeszłym tygodniu jego siostra Billie Eilish wydała album Happier Than Ever, którego jest współautorem i producentem.

Sprawdź także: Czy Billie Eilish to wciąż fenomen? Recenzja albumu „Happier Than Ever”

W zeszłym miesiącu Finneas wystąpił w teledysku do Say What You Will, singla z nadchodzącego albumu Jamesa Blake’aFriends That Break Your Heart. Niedawno ostał również uznany za najlepszego autora piosenek na Spotify w 2020 roku.

Optimist będzie kontynuacją EP-ki Blood Harmony z 2019 roku.

Finneas zapowiedział premierę swojego debiutanckiego albumu. Wraz z ogłoszeniem, pojawił się także teledysk do singla A Concert Six Months From Now, nakręcony w słynnym Hollywood Bowl w Los Angeles. Finneas, zdobywca nagrody Grammy producent i starszy brat Billie Eilish, właśnie zapowiedział swój debiutancki solowy album. Krążek zatytułowany Optimist ukaże się 15 października, nadkładem Interscope. Na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →