FINNEAS prezentuje nowy singiel „American Cliché”

Podziel się newsem:

FINNEAS wydał studyjną wersję nowego singla American Cliché. Artysta wcześniej prezentował ten utwór podczas występów na żywo.

FINNEAS w solowej odsłonie

Finneas O’Connell to aktualnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych i pracowitych producentów młodego pokolenia. To właśnie on stoi za międzynarodowym sukcesem Billie Eilish. FINNEAS odpowiada za produkcję jej debiutanckiego krążka – When We All Fall Asleep, Where Do We Go? i kolejnych, wydanych później utworów. Oprócz tego, producent współpracował również z Halsey, Bruno Marsem, Tove Lo czy Celeste.

Oprócz współpracy z innymi artystami, FINNEAS prowadzi również solową karierę. W ostatnim czasie światło dzienne ujrzało kilka jego utworów, m.in. What They’ll Say About Us czy Can’t Wait To Be Dead.

FINNEAS – What They’ll Say About Us

FINNEAS z pierwszym singlem w 2021 roku

Teraz do sieci trafiła kolejna nowość od FINNEASA. Może nie zupełna nowość, bo artysta prezentował utwór American Cliché wielokrotnie podczas występów na żywo, po raz pierwszy już w 2017 roku. Teraz, po namowach fanów, doczekał się on wersji studyjnej i jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Posłuchajcie:

FINNEAS – American Cliché

Póki co nie wiadomo, czy wypuszczone w ostatnich miesiącach single są zapowiedzią wydawnictwa. FINNEAS pracuje natomiast nad nowym albumem Billie Eilish, który, jak zdradza artystka, jest już prawie gotowy.

FINNEAS wydał studyjną wersję nowego singla American Cliché. Artysta wcześniej prezentował ten utwór podczas występów na żywo. FINNEAS w solowej odsłonie Finneas O’Connell to aktualnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych i pracowitych producentów młodego pokolenia. To właśnie on stoi za międzynarodowym sukcesem Billie Eilish. FINNEAS odpowiada za produkcję jej debiutanckiego krążka – When We All Fall […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →