fot. Zuzanna Sosnowska

FEST Festival 2022 – od polskiego popu, po światową elektronikę – nowe ogłoszenia już są


14 czerwca 2022

Podziel się newsem:

FEST Festival 2022 podzielił się z nami kolejną porcją ogłoszeń. Kto dołączył do znanego nam już składu wydarzenia?

FEST Festival 2022 – line-up rozkręca się z każdym ogłoszeniem

Nie od dziś wiadomo, że festiwal podbijający co roku Chorzów ma dla fanów muzyki naprawdę wiele do zaoferowania. Nie są to tylko line-upowe niespodzianki. Klimatyczne wydarzenie pełne przepychu i kolorów jest prawdziwą gratką dla każdego. Jest to również jedyny festiwal, na którego terenie warto się zgubić, by odkryć jego najciekawsze zakamarki.

Nic więc dziwnego, że atmosfera zbliżającego się FEST Festivalu stale rośnie, a Follow The Step uraczył nas kolejnymi ogłoszeniami. Kto zagra dla nas w Parku Śląskim?

Przeczytaj także: FEST Festival 2022 – polski rap, tiktokowe virale – są nowe ogłoszenia

FEST Festival 2022 line-up
fot. Fest Festival

Jon Hopkins oczaruje FEST

Dusza pełna klasycyzmu i światowej elektroniki powróci na festiwalowe sceny, by dać pokaz prawdziwej magii. Jego solowy styl, który jest mieszanką doszlifowanych bitów i spokojnych brzmień będziecie mogli usłyszeć już 10 sierpnia!

Jon Hopkins – Emerald Rush, posłuchaj!

Julia Wieniawa zaserwuje nam muzyczną rozkosz

To nie OMAMY! Julia Wieniawa na kolejnej, muzycznej scenie. Po świetnym występie na Orange Warsaw Festival piosenkarka idzie za ciosem. Jej dopracowany, debiutancki album wybrzmi dla was już 10 sierpnia!

Julia Wieniawa – Rozkosz, posłuchaj!

LANEK na FEST Festivalu 2022

Jego światowej klasy bity zna każdy szanujący się fan rapu. Od niedawna nie tylko produkuje, ale również rapuje! Już 13 sierpnia usłyszymy na żywo materiał z krążka EXTRAVAGANZA, czyli solowego albumu Lanka, na którym pojawili się między innymi Bedoes, Białas czy też Solar.

Kamil Lanek – OBOK TY, posłuchaj!

Piotr Zioła powraca na scenę

Jeden z najgorętszych, muzycznych powrotów tego roku. Wokalista, który oczarował nas swoim ostatnio wydanym singlem Błysk zaskoczy was swoimi brzmieniami już 13 sierpnia!

Piotr Zioła – Błysk, posłuchaj!

Jamala i Kayah połączą siły na scenie

Reprezentantka Ukrainy na Eurowizji i czynna działaczka na rzecz wsparcia swojego rodzimego państwa Jamala, a także polska królowa feministycznych inicjatyw Kayah połączą siły na jednej scenie już 11 sierpnia.

Prócz wyżej wymienionych artystów, do line-upu FEST Festival 2022 dołączają również: Żabson, Kukon, Mr. Polska, Rusina i Kinny Zimmer.

FEST Festival 2022 – kiedy i gdzie?

Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-13 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie. Bilety na festiwal są dostępne na stronie wydarzenia.

FEST Festival 2022 podzielił się z nami kolejną porcją ogłoszeń. Kto dołączył do znanego nam już składu wydarzenia? Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex FEST Festival 2022 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →