Zmiany w line-upie Fest Festival 2019. Schoolboy Q w miejsce Wu-Tang Clan


23 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Na dzień przed rozpoczęciem festiwalu organizatorzy ogłosili, że w Chorzowie nie pojawi się jeden z headlinerów. Miejsce Wu-Tang Clan szybko zajął amerykański raper SchoolBoy Q.

Fest Festival 2019 – odwołany koncert Wu-Tang Clan

Dziś rusza pierwsza edycja Fest Festival. Wczoraj wieczorem organizatorzy ogłosili, że w Chorzowie nie pojawi się hip-hopowy skład Wu-Tang Clan.

Z wielką przykrością musimy ogłosić, że koncert Wu-Tang Clan został odwołany. W ostatnich dniach otrzymaliśmy informację, że część grupy zmieniła plany na najbliższe dni, co skutkowałoby przyjazdem tylko części zespołu. Zostały podjęte próby zmiany stanowiska artystów zarówno z naszej strony, jak i managementu. Sytuacja zbiegła się również z problemami osobistymi pozostałych członków. W świetle wszystkich zdarzeń w ostatnich godzinach otrzymaliśmy informację o oficjalnym odwołaniu koncertu.

Fest Festival 2019 – Schoolboy Q nowym headlinerem

Na zastępstwo jednak nie trzeba było długo czekać. Kilka minut później poznaliśmy nowego headlinera. Już dziś w Chorzowie wystąpi Schoolboy Q, czyli czołowa postać kalifornijskiego rapu.


Wszystkie największe polskie festiwale mają w tym roku problem z headlinerami. Na Orange Warsaw Festival 2019 swój występ odwołała Cardi B, na Open’erze 2019 nie pojawił się A$AP Rocky, a w ubiegły weekend na Kraków Live Festival 2019 nie dotarła Banks. Organizatorzy we wszystkich przypadkach stanęli na wysokości zadania i zapewnili godne zastępstwa.

Na dzień przed rozpoczęciem festiwalu organizatorzy ogłosili, że w Chorzowie nie pojawi się jeden z headlinerów. Miejsce Wu-Tang Clan szybko zajął amerykański raper SchoolBoy Q. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →