Fot. Ted S. Warren / AP Photo

Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować


09 września 2022

Podziel się newsem:

Eminem w dalszym ciągu przez wielu uznawany jest za jednego z najlepszych raperów w historii. Legenda z Detroit wyznała ostatnio, że po przedawkowaniu narkotyków musiała od nowa uczyć się nawijania.

Rapowanie nie jest jak jazda na rowerze

Wczoraj na platformie podcastowej Apple’a ukazał się najnowszy odcinek podcastu Paul Pod. Gościem Paula Rosenberga był Eminem. Rosenberg przez wiele pracował z Marshallem jako jego manager, tak więc rozmowa obfitowała w wiele insiderskich informacji. Z powodu długości konwersacja została też podzielenie na dwa epizody. W trakcie pierwszych niemal pięćdziesięciu minut Eminem wyznał, że zdarzyło mu się zapomnieć, jak się rapuje.

Zobacz: Po raz drugi nadszedł czas na podsumowania. Eminem prezentuje tracklistę Curtain Call 2

Sytuacja miała mieć miejsce w 2007 roku, kiedy Slim Shady przypadkowo przedawkował metadon. To lek przeciwbólowy, kilkukrotnie silniejszy od morfiny. W tamtym okresie Eminem pracował nad albumem Relapse, który ujrzał światło dzienne w 2009.

Pamiętam, że kiedy po raz pierwszy wytrzeźwiałem, wszystko było dla mnie poza zasięgiem. Czułem się naprawdę szczęśliwy i dosłownie wszystko było dla mnie nowe. Relapse to był pierwszy album, który dawał mi radość z nagrywania od bardzo dawna. Wtedy też ponownie uczyłem się, jak rapować. Zajęło mi sporo czasu, by mój mózg zaczął znowu pracować

– wspomina raper.

Rosenberg prędko poprosił rapera o doprecyzowanie. Na pytanie, czy „naukę rapowania” powinniśmy traktować dosłownie, Em odpowiedział:

Czy to nie ty zapytałeś lekarzy, kiedy pierwszy raz wróciłem do rapowania „Chcę mieć pewność, że nie doznał żadnych uszkodzeń mózgu”?

Prowadzący przyznał, że miał realne obawy odnośnie do stanu zdrowia Mathersa. Wspomniany fragment trafił na oficjalny profil rapera na Twitterze.

Eminem w dalszym ciągu przez wielu uznawany jest za jednego z najlepszych raperów w historii. Legenda z Detroit wyznała ostatnio, że po przedawkowaniu narkotyków musiała od nowa uczyć się nawijania. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz […]

Kup bilety na Please, Stand-up! Edycja 2022

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →