fot. kadr z teledysku do piosenki „Celestial”

Ed Sheeran powraca w towarzystwie Pokémonów w teledysku do piosenki „Celestial”


30 września 2022

Podziel się newsem:

Ed Sheeran w końcu uzbierał wszystkie Pokémony. Zobaczcie nowy teledysk wokalisty do piosenki Celestial wydanej razem z Yu Nagabą.

Zbierz je wszystkie

Ed Sheeran nie ma zamiaru dłużej kryć swojej miłości do Pokémonów. Artysta wydał właśnie teledysk dzięki współpracy ze słynną franczyzą, w którym razem z nim występują popularne istoty. Pokłosie tego projektu musicie zobaczyć sami!

Przeczytaj także: Ed Sheeran po raz kolejny w rapowym kawałku. Gwiazdor przyjął zaproszenie od Big Narstiego

Ed Sheeran Celestial Pokemon
fot. kadr z teledysku do piosenki „Shivers”

W teledysku, oprócz samego Eda Sheerana, pojawiają się różnego rodzaju Pokémony – od Snorlaxa, który ratuje Sheerana z wypadku samochodowego, po Laprasa, który przenosi go przez rzekę. Animacja w teledysku jest odzwierciedleniem szkiców Yu Nagaby, który wiernie oddał sposób, w jaki muzyk malował Pokémony jako dziecko.

Moja miłość zaczęła się od kart Pokémon, które były prawdziwym hitem, gdy trafiły do mojej szkoły podstawowej. Miałem wtedy ok. 7 lat. Potem oglądałem również program telewizyjny. Następnie ja i mój brat podzieliliśmy się Game Boyem i tytułem Pokémon Blue. Dostałem Game Boy Colour z Pokémon Yellow na moje 8. urodziny i szczerze powiedziawszy, do dziś nie potrafię opisać tego niesamowitego uczucia. Cała seria Pokémon dała mi możliwość potrzebnej w dzieciństwie ucieczki do tego wyimaginowanego świata. Teraz ta nostalgia sprawia, że znów czuję się jak dziecko.

Kiedyś podczas mojej podróży po Japonii poznałem również pewnych ludzi. Zażartowałem wtedy, że w przyszłości napiszę dla nich piosenkę o Pokémonach. No i zobaczcie – mamy to

– skwitował wzięcie udziału w projekcie Ed Sheeran.

Ed Sheeran, Pokémon – Celestial, posłuchaj!

Ed Sheeran w końcu uzbierał wszystkie Pokémony. Zobaczcie nowy teledysk wokalisty do piosenki Celestial wydanej razem z Yu Nagabą. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →