fot. Marek Marczak

Dżem, legenda rodzimej bluesowej sceny zagra koncert w Poznaniu


16 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Dżem to taki polski klasyk nad klasykami, przynajmniej jeszcze w pokoleniu Z. Największe hity zespołu zna się samo przez się, no po prostu wpisały się w naszą kulturę i mimo upływu lat, wciąż można usłyszeć je na karaoke. Grupa już w najbliższy piątek zagra koncert w Poznaniu – nie przegap i złap bilety na to wydarzenie!

Dżem wciąż w trasie

Tyle, co nagrali, to ich, ale zespół ani myśli o muzycznej emeryturze i kontynuuje swoją przygodę. Byli pierwszym odkryciem Jarocina i tak, jak festiwal dalej się odbywa i daje szansę nowym talentom, tak i Dżem nieprzerwanie koncertuje. Dla wszystkich. Dla starych i nowych fanów, bez żadnych widełek wiekowych. Każdy chyba choć przynajmniej ten jeden raz słyszał przeboje, takie jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła, czy Sen o Victorii. Jeżeli się z nimi nie dorastało, przychodził taki moment, że ta muzyka powracała do naszego życia. I dostawała swoją szansę.

Przeczytaj: Jarocin Festiwal 2021: nowe ogłoszenia, nowi artyści oraz powroty [aktualizacja]

Zespół ma swoich wiernych słuchaczy od lat i na koncertach wciąż pojawiają się te same twarze. Wszyscy są jednak mile widziani, więc jeśli ma być to Twój debiut na prawdziwie bluesowym koncercie – wpadaj koniecznie!

Dżem koncert Poznań bilety
Dżem, fot. Karol Skiba

Zespół prędko wypracował sobie status ikony polskiej sceny bluesowo-rockowej. Był absolutnym fenomenem, zarówno dzięki muzyce i wówczas niespotykanemu wizjonerstwu, jak i przez charyzmę swego lidera, Ryśka Riedla. Obecnie Dżem występuje w składzie: Adam Otręba, Beno Otręba, Jurek Styczyński, Maciek Balcar, Zbyszek Szczerbiński i Janusz Borzucki.

DŻEM to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Nie zawaham się powiedzieć, że Dżem to nasz skarb narodowy. Pomimo perypetii losowych i trudnych doświadczeń, grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy – porządnego, prawdziwego i szczerego BLUESA.

Dżem – Do Kołyski

Dżem – 18 czerwca w Poznaniu – bilety

Zespół wystąpi na koncercie w Poznaniu w Restauracji OAZA już w ten piątek, 18 czerwca. Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Przeczytaj: 5 kultowych zespołów, które debiutowały na festiwalu w Jarocinie

Dżem to taki polski klasyk nad klasykami, przynajmniej jeszcze w pokoleniu Z. Największe hity zespołu zna się samo przez się, no po prostu wpisały się w naszą kulturę i mimo upływu lat, wciąż można usłyszeć je na karaoke. Grupa już w najbliższy piątek zagra koncert w Poznaniu – nie przegap i złap bilety na to […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Dżem | 18 czerwca | Restauracja OAZA, Poznań

Biletomat.pl
140 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →