fot. materiały prasowe

Dying Light 2” zapewni graczom ponad pół tysiąca elementów ekwipunku


04 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Techland stale promuje swój nadchodzący produkt, tj. Dying Light 2: Stay Human. Wrocławskie studio poinformowało, że gracze będą mieli do dyspozycji ponad pięćset elementów ekwipunku gotowego do użycia.

Dying Light 2 z setkami elementów wyposażenia

Deweloperzy poinformowali fanów serii o możliwościach nadchodzącej produkcji za pośrednictwem Twittera. Według informacji podanej na oficjalnym koncie gry Dying Light, gracze będą mieli szansę personalizować swojego awatara za sprawą ponad pięciuset elementów ekwipunku. Na tę liczbę składają się wszelakie rękawice, kurki, bronie, spodnie, buty i tym podobne przedmioty.

Zobacz: Premiera Dying Light 2 ponownie przesunięta

W Dying Light 2 Stay Human istnieje ponad pięćset różnych przedmiotów, w które możesz się wyposażyć. Porozmawiajmy o wyposażeniu!

– głosi post na Twitterze.

Najnowsza gra polskich deweloperów wkrótce zawita u graczy na całym świecie

Sequel gry z 2015 roku zadebiutuje 4 lutego. Dotychczasowe działania, których podejmuje się Techland, sugerują, że nie powinniśmy napotkać kolejnych opóźnień. Pod koniec grudnia twórcy gry informowali również, że w wirtualnym świecie znajdziemy aż sto czterdzieści rodzajów broni białej, a każda z nich będzie miała charakterystyczne dla siebie właściwości.

Przeczytaj: Sony publikuje listę gier, w jakie musicie zagrać w 2022 roku

Dying Light 2 Stay Human ukaże się na komputerach stacjonarnych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Potwierdzono również zorganizowanie pokazu przedpremierowego na konsolach poprzedniej generacji. Informację potwierdził jeden z pracowników studia za pośrednictwem Twittera. Według jego zapewnień pokaz odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Pokaz ma na celu przekonanie posiadaczy konsol starej generacji o dopracowaniu najnowszej produkcji Techlandu.

Dying Light 2 Stay Human – zwiastun

dying light 2 stay human techland cenega
okładka gry Dying Light 2 Stay Human, Techland 2022

Techland stale promuje swój nadchodzący produkt, tj. Dying Light 2: Stay Human. Wrocławskie studio poinformowało, że gracze będą mieli do dyspozycji ponad pięćset elementów ekwipunku gotowego do użycia. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →