materiały prasowe

Flying Wild Hog zapowiedziało trzy duże produkcje na przyszły rok


16 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Warszawskie studio deweloperskie Flying Wild Hog ogłosiło niedawno trzy produkcje. Każda z zapowiedzianych gier zadebiutuje już w przyszłym roku. Premiera pierwszej z nich bliżej, niż można sądzić.

Flying Wild Hog z planami na 2022 rok

Studio założone w Warszawie w 2009 roku stale się rozwija. Niedawno Flying Wild Hog podzieliło się trzema zwiastunami produkcji, nad którymi pracują polscy deweloperzy. Studio z siedzibami w stolicy, Rzeszowie i Krakowie poinformowało graczy o planach na pierwsze sześć miesięcy przyszłego roku.

Twórcy zapowiedzieli, że na początku 2022 roku rozpocznie się specjalny event w ramach współpracy Shadow Warrior 3 z Naraka Bladepoint. Kooperacja między obiema markami ma opierać się na wymianie ekwipunku, a dokładnie broni dostępnych w obu produkcjach.

Shadow Warrior 3 x Naraka Bladepoint – Official Collaboration Trailer

Flying Wild Hog pracują również nad grą dla fanów samurajów i japońskiego folkloru. Producenci zapowiedzieli na wiosnę przygodowo-zręcznościową grę osadzoną w czasach feudalnej Japonii. Trek to Yomi ma skupiać się przede wszystkim na walce. Gracz będzie musiał zwracać uwagę na taktykę oraz odpowiednie wyczucie czasu. Jak widać na trailerze, gra czerpie z założeń gier akcji i gier platformowych. Tytuł zadebiutuje na komputerach stacjonarnych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, a także trafi do Xbox Game Pass już w dniu premiery.

Trek to Yomi – oficjalny zwiastun najnowszej gry Flying Wild Hog

Ostatnią z zapowiedzianych gier na pierwsze półrocze 2022 roku jest Evil West. Nadchodzący tytuł będzie, jak opisują deweloperzy, „mrocznym trzecioosobowym shooterem fantasy”. Zwiastun Evil West opublikowano podczas tegorocznych The Game Awards.

Zobacz: The Game Awards 2021 rozdane – It Takes Two wygrało najwyższą nagrodę

Podobnie jak Trek to Yomi gra zadebiutuje na obu generacjach konsol Sony i Microsoftu oraz na komputerach stacjonarnych. Historię gry osadzono w alternatywnej rzeczywistości Dzikiego Zachodu, w której kowboje muszą stawić czoła wampirom.

Evil West – oficjalny zwiastun

Warszawskie studio deweloperskie Flying Wild Hog ogłosiło niedawno trzy produkcje. Każda z zapowiedzianych gier zadebiutuje już w przyszłym roku. Premiera pierwszej z nich bliżej, niż można sądzić. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →