Santa Monica Studio

Sony publikuje listę gier, w jakie musicie zagrać w 2022 roku


27 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Sony opublikowało listę 20 najciekawszych przyszłorocznych premier na konsole PlayStation. Sprawdź szczegóły.

Ciężki rok dla Sony

2021 rok dobiega końca, nadszedł więc czas na zapowiedzi dotyczące premier gier, jakie ukażą się w 2022 roku. Nie było to łatwe 12 miesięcy dla firmy Sony. Premiera PlayStation 5 nie przebiegła do końca po ich myśli, liczne problemy z dostępnością konsoli nowej generacji opóźniły w znacznym stopniu rozwój branży. Skutkiem zamieszania związanego z PS5 jest przewidywany w 2022 roku brak tzw. exclusive’ów na tę konsolę, a jedynie crossgeneracyjne produkcje, które trafią zarówno na PS4 jak i PS5. Wielu nabywców PlayStation 5 może się więc czuć oszukanymi przez firmę Sony.

20 gier na PS5 i PS4, w które musicie zagrać w 2022 roku

Obiecujące premiery na 2022 rok

Cała ta sytuacja jest z kolei świetną wiadomością dla posiadaczy konsol PlayStation 4, bowiem 2022 pod względem premier zapowiada się niezwykle obiecująco. Na kanale YouTube’owym PlayStation Access ukazał się filmik z zapowiedziami 20 gier „obowiązkowych” na przyszły rok. Znajduje się tam między innymi kontynuacja najlepszej gry 2018 według The Game Awards, God Of War, a więc God Of War: Ragnarok. Ponadto sequel innej gry Santa Monica Studio Horizon Zero Dawn, zatytułowany Horizon Forbidden West. Największą ekscytację zdaje się budzić jednak Elden Ring, gra studia From Software, odpowiedzialnego za kultowe gry serii Dark Souls czy licznie nagradzanego Sekiro Shadows Die Twice. Poniżej znajdziecie pełną dwudziestkę gier proponowanych przez Sony.

Pełna lista 20 gier stworzona przez Sony

Elden Ring
God of War: Ragnarok
Horizon Forbidden West
Oxenfree II: Lost Signals
Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin
Sifu
Little Devil Inside
Dying Light 2: Stay Human
Trek To Yomi
The Callisto Protocol
Forspoken
A Plaque Tale: Requiem
Gran Turismo 7
Ghostwire: Tokyo
The Lord of The Rings: Gollum
The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me
Lego Star Wars: The Skywalker Saga
Suicide Squad: Kill The Justice League
Goodbye Volcano High
Stray   

Sony opublikowało listę 20 najciekawszych przyszłorocznych premier na konsole PlayStation. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ciężki rok dla Sony 2021 rok dobiega końca, nadszedł więc czas na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →