fot. NME

Drake odpowiada na zarzuty w sprawie 14-minutowych lotów


27 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Drake znalazł się w ogniu krytyki. Wszystko przez krótkie loty prywatnymi odrzutowcami, które zostały zarejestrowane przez jego fanów.

Fani krytykują swoich idoli za zanieczyszczenia klimatu

Na początku lipca Internet obiegła informacja, o krótkiej, kilkuminutowej podróży Kylie Jenner jej prywatnym odrzutowcem. 24-latka natychmiastowo spotkała się z krytyką, która skierowana była w kierunku podjętej przez nią decyzji o pokonaniu tak krótkiej drogi podczas pobytu w Kalifornii środkiem transportu, który wytwarza ogromne ilości CO2.

Przeczytaj także: Czy Drake został ojcem w wieku 12 lat? Tak twierdzi jego rzekomy syn

Myślę, że jako społeczeństwo musimy porozmawiać o tym, czy powinniśmy pozwolić na te prywatne loty w pierwszej kolejności. Niektórzy ludzie mogą być naprawdę sfrustrowani, kiedy myślą sobie: „Ok, cóż, robię wszystko, co mogę w mojej codziennej rutynie, aby zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych, na przykład biorąc transport publiczny, kupując lokalne produkty i tym podobne”. W niektórych przypadkach te loty prywatnymi odrzutowcami mogą zniweczyć całoroczny wysiłek jednej osoby

– powiedział koordynator kampanii klimatycznej Ian Borsuk podczas wywiadu dla CTV News Toronto.
drake
fot. NME

Od tego czasu fani gwiazd zaczęli zwracać dużo większą uwagę na ten problem. Przez to pod ostrzałem krytyki znaleźli się również Drake i Floyd Mayweather. Pierwszy z nich został wciągnięty w instagramową dyskusję. Kanadyjskiemu raperowi zarzucono wygenerowanie aż pięciu ton zanieczyszczenia powietrza podczas 18-minutowego lotu z Hamilton w Ontario do swojego rodzinnego miasta Toronto w Ontario.

Z tego powodu Drake wypowiedział się na Instagramie, komentując całą sprawę: „Ten samolot został tylko przewieziony na lotnisko. Nikt nim nie podróżował”.

Drake znalazł się w ogniu krytyki. Wszystko przez krótkie loty prywatnymi odrzutowcami, które zostały zarejestrowane przez jego fanów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Fani krytykują swoich […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →