kadr z klipu do utworu „HYFR” Drake'a

Czy Drake został ojcem w wieku 12 lat? Tak twierdzi jego rzekomy syn


20 lipca 2022

Podziel się newsem:

Czasem mówi się, że ktoś pospieszył się z rodzicielstwem. Jeśli wierzyć pewnemu mężczyźnie, Drake rzeczywiście nie tracił czasu…

Mów mi tato

Cała historia rozpoczęła się w rezydencji rapera w okolicach Beverly Hills. W pewnym momencie jeden z pracowników obiektu zauważył postać poruszającą się w okolicy domku z basenem. Szybko zadzwonił na policję, która udaremniła intruzowi przedarcie się do posiadłości Drake’a. Cała historia mogłaby się zakończyć w tym momencie, gdyby nie słowa wypowiedziane podczas przesłuchania. Zatrzymany 23-latek twierdzi, że… jest synem Drake’a. Może nie mamy doktoratu z matematyki stosowanej, ale zgodnie z naszymi ustaleniami kanadyjski raper i wokalista ma obecnie 35 lat. Nie wątpimy, że życie światowej gwiazdy muzyki ma różne odcienie i nieprzewidziane ojcostwo jest czymś, co mogło się Drake’owi przydarzyć, ale w wieku 12 lat? Myślimy, że testy DNA nie będą konieczne. Gdyby nawet 23-latkowi udało się dostać do posiadłości rapera, zamiast ojcowskiego przywitania czekałaby go na miejscu niemiła niespodzianka. Drake w czasie całego zdarzenia był na Ibizie, skąd następnie poleciał do Szwecji. Tam z kolei, jak donosiły plotki, został zatrzymany w związku z posiadaniem marihuany, czemu jednak gwiazdor szybko zaprzeczył na swoim Instagramie.

Drake – Falling Back

Trzykrotny spadek sprzedaży

Drake końcem czerwca znowu zawędrował na pierwsze strony portali muzycznych. Wydany z zaskoczenia przez Kanadyjczyka album Honestly, Nevermind wylądował na szczytach list przebojów w wielu krajach. Raper po raz kolejny zdominował Billboard 200, jednak wynik sprzedażowy jego ostatniej płyty powinien dać mu do myślenia w kwestii formy promocji przez brak promocji. W pierwszym tygodniu Honestly, Nevermind osiągnęło sprzedaż na poziomie 204 tysięcy kopii, co stanowi najsłabszy wynik ze wszystkich jego studyjnych albumów. Dla porównania Certified Lover Boy w pierwszym tygodniu wykręcił wynik 613 tysięcy. I choć na pusty portfel Drake raczej nie narzeka, to z pewnością taki spadek względem albumu wydanego niecałe 10 miesięcy temu może rozpatrywać w kategoriach porażki.

Czasem mówi się, że ktoś pospieszył się z rodzicielstwem. Jeśli wierzyć pewnemu mężczyźnie, Drake rzeczywiście nie tracił czasu… Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Mów mi tato […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →