Jedyny festiwal, na który możecie się wybrać w czasie kwarantanny, czyli Domowy Festiwal

Obserwuj nas na instagramie:

Tęsknicie już za koncertami i nie możecie się doczekać muzycznego szaleństwa podczas festiwalowego lata? Przedsmak tego zapewni Wam Domowy Festiwal!

Festiwal w Twoim domu, czyli Domowy Festiwal

Na prawdziwy koncert niestety szybko się nie wybierzecie. Jak będzie wyglądał tegoroczny sezon festiwalowy – tego też nie wiadomo, gdyż sytuacja epidemiologiczna na świecie zmienia się w ekspresowym tempie.

Jednak wielu organizatorów i artystów wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich fanów organizując chociażby live’y, podczas których muzycy rozmawiają ze swoimi fanami, albo koncerty online. Organizatorzy Domowego Festiwalu poszli o krok dalej!

Domowy Festiwal

Festiwal w Waszych domach? Proszę bardzo! Już w najbliższy czwartek, 26 marca wystartuje Domowy Festiwal, który może się odbyć gdzie tylko chcesz – w Twoim pokoju, w łóżku, w wannie, na balkonie… Tam, gdzie będzie Ci najwygodniej.

Domowy Festiwal – kto zagra?

Dzień pierwszy

Podczas pierwszego dnia festiwalu, 26 marca, zagrają dla Was Ania Karwan w roli headlinerki oraz: Artur Sikorski, Paula i Karol, Swiernalis, BEMY, Jakob Zaborski i Aleksandra Smerechańska.

Dzień drugi

Piątek, 27 marca, będzie należał do Bovskiej, która objęła główny slot drugiego dnia. Oprócz niej wystąpią: Jeremi Sikorski, Marcin Januszkiewicz, Michał Sobierajski, Adam Strycharczuk, Marcal Baliński, Ewelina Grossmann oraz Alicja Szemplińska.

Dzień trzeci

Gwiazdą trzeciego dnia Domowego Festiwalu będzie… I tu niespodzianka, bo jest to debiutantka! sanah! Przed nią zagrają także Kasia Sawczuk Marta Bijan, Natalia Kawalec, Nicole Kulesza, Magdalena Tul, Nick Snickler, Bartek Caboń i Klaudia Sobotka oraz Kasia Dereń.

Wszystko to oczywiście na profilach instagramowych poszczególnych artystów.

Sprawdźcie dokładny timetable Domowego Festiwalu i bawicie się świetnie z muzyką na żywo w Waszych domach.

Domowy Festiwal

Wyczekujcie oczywiście kolejnych ogłoszeń Domowego Festiwalu i line-upu na ostatni dzień imprezy! :) Więcej informacji znajdziecie na profilu festiwalu na Instagramie.

Tęsknicie już za koncertami i nie możecie się doczekać muzycznego szaleństwa podczas festiwalowego lata? Przedsmak tego zapewni Wam Domowy Festiwal! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Festiwal w Twoim domu, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →