materiały promocyjne

Ania Karwan na czterech jesiennych koncertach promuje album „Swobodnie


22 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Wokalistka Ania Karwan wraca z trasą SERCE. To kolejna koncertowa odsłona artystki, promująca jej drugą płytę Swobodnie.

Ania Karwan powróciła z albumem Swobodnie

W marcu 2023 roku ukazał się drugi w karierze, solowy w pełni autorski album Ani Karwan, Swobodnie. Utwory pokazują rozwój twórczy i emocjonalny podczas pandemii. Będziemy mogli posłuchać ich na żywo podczas jesiennej trasy koncertowej. Album jest powrotem do korzeni i organicznego grania artystki, którą mogliśmy poznać z debiutu, a wcześniej jej udziału w programie The Voice of Poland VII. Kompozycje stworzone razem z Piotrem Bogutynem ubrała w autorskie, poetyckie i mocno refleksyjne teksty. Opowiada o szukaniu spokoju w niespokojnych czasach i wierze w to, że nawet w trudnych sytuacjach można odnaleźć piękno i tworzyć sztukę, która przemawia do serca. Na płycie znalazł się między innymi poruszający utwór Kiedy mrugam z Leszkiem Możdzerem, czy singiel Ostatni Raz, który jest piosenką, promującą film Jak pokochałam gangstera, dostępnym na Netfliksie.

Dojrzałam do życia w spokoju i szaleję już tylko w twórczości. To na tej właśnie płycie pozwoliłam sobie na wyjście z komfortu i uwolnienie się od konkretnych gatunków. Jestem silnie związana z analogowym brzmieniem, a jednocześnie podziwiam nowoczesne produkcje. Na tej płycie wyraża się moja stara dusza, a zarazem dzika kobieta, która nie boi się być nieidealna. Jestem dumna z tego, że znalazłam odwagę. Po niełatwym czasie pandemii, samotności i strachu napisałam teksty i muzykę, jakiej nigdy nie doświadczyłabym, gdyby nie te dwa lata kiedy zatrzymał się świat. Album ten jest więc zapisem mojej wdzięczności za ten czas

– mówi Ania Karwan.

materiały promocyjne

Kup bilet na trasę koncertową SERCE

Już niedługo Ani Karwan można posłuchać podczas jej trasy koncertowej SERCE, promującej ostatni album. Bilety na koncerty w Puławach (7 września), Radomiu (9 września), Gdyni (12 października) oraz Szczecinie (13 października) można kupić na Biletomat.pl.

Ania Karwan to wokalistka, która zdobyła szerokie uznanie m.in. dzięki nagrodom podczas koncertu „Premier” 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Przebój Słucham Cię w radiu co tydzień przyniósł jej aż trzy nagrody – za najlepszy tekst, kompozycję oraz nagrodę główną jury. W 2020 roku utwór uzyskał również status podwójnej platynowej płyty. Debiutancka płyta Ani ukazała się 15 lutego 2019 roku. Pamiętamy z niej również takie utwory jak Głupcy, czy Czarny Świt. Artystka została nominowana do Fryderyków 2020 w kategorii Fonograficzny debiut roku.

Wokalistka Ania Karwan wraca z trasą SERCE. To kolejna koncertowa odsłona artystki, promująca jej drugą płytę Swobodnie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ania Karwan powróciła z albumem Swobodnie W […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →