kadr z klipu

Doda pozwoli się zaprosić na walentynkową randkę lub studniówkę. Piosenkarka ogłosiła konkurs


19 stycznia 2022

Podziel się newsem:

W związku z premierą ostatniego singla Doda zorganizowała konkurs. Osoba, która go wygra, będzie mogła zaprosić celebrytkę na studniówkę lub na walentynkową randkę.

Doda jako osoba towarzysząca? Wystarczy wygrać konkurs

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Doda nagłośniła zabawę, którą zorganizowała dla swoich fanów. 31 grudnia wokalistka opublikowała teledysk do utworu Fake Love. Piosenka pojawiła się na listach przebojów niektórych rozgłośni radiowych, co przyczyniło się wymyślenia wspomnianego konkursu. Jako główną nagrodę piosenkarka przewiduje wspólną zabawę na studniówce lub randkę z okazji Walentynek.

Zobacz: Dziewczyny z Dubaju – Doda i Maria Sadowska maczają palce w filmie o seksbiznesie

Chyba sezon studniówkowy się znowu zaczął. A po czym to wiem? Po tym, że dostaję znowu setki zaproszeń na studniówki. Więc postanowiłam zrobić ten konkurs. Jak wiecie, mój singiel właśnie trafił na różne listy przebojów radiostacji. Potrzebuję waszych głosów, potrzebuję waszego wsparcia, a wy potrzebujecie mnie na studniówce. Zróbmy więc mały deal. Ogłaszam konkurs. Podaję maila w opisie. Zapraszam wysyłać na ów maila jak najwięcej screenów, które będą dowodem na to, że zagłosowaliście na moją piosenkę w różnych radiostacjach, których spis macie na mojej oficjalnej stronie www.doda.net.pl.

Oczywiście, jeżeli myślicie, że mnie oszukacie, i wyślecie dziesięć takich samych screenów, to się bardzo mylicie. Zresztą, po co oszukiwać na dzień dobry w nowej, wspaniałej znajomości, zapieczętowanej studniówką, prawda? Możecie zatrudnić całą szkołę do wysyłania. Im więcej tych screenów, tym większe szanse na wygraną. A jeżeli jesteście już po studniówce, to jeszcze są walentynki. I zaznaczam, że mogę iść i z dziewczyną i z chłopakiem. I don’t care.

– informuje Doda.

Piosenkarka wraca po trzyletniej przerwie

Singiel Fake Love, który ukazał się ostatniego dnia zeszłego roku zapowiada jej czwarty solowy krążek. Za tekst oraz muzykę, oprócz Dody, odpowiedzialni są Patryk Kumór, Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Radboud Miedema, Twan Raymond de Boer oraz Emily Middlemas. Piosenkę wyprodukowali Tom Martin, Jan Bielecki oraz wcześniej wspomniani Kumór oraz Buczkowski-Wojtaszek. Teledysk stworzył moher. znany m.in. ze współpracy z Tede.

Doda – Fake Love

W związku z premierą ostatniego singla Doda zorganizowała konkurs. Osoba, która go wygra, będzie mogła zaprosić celebrytkę na studniówkę lub na walentynkową randkę. Doda jako osoba towarzysząca? Wystarczy wygrać konkurs Za pośrednictwem mediów społecznościowych Doda nagłośniła zabawę, którą zorganizowała dla swoich fanów. 31 grudnia wokalistka opublikowała teledysk do utworu Fake Love. Piosenka pojawiła się na […]

Kup bilety na nową edycję trasy Please, Stand-up!

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →