kadr z YouTube

Tede publikuje oficjalną relację z 20-lecia „S.P.O.R.T.-u”


28 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Na YouTube wylądowała oficjalna relacja z koncertu zorganizowanego z okazji reedycji debiutanckiej płyty TDF-a – S.P.O.R.T. Jednocześnie Tede reklamuje pozostałe koncerty promujące jubileuszowy materiał.

Relacja z katowickiego koncertu dostępna na kanale TEDEWIZJA

Tede oraz jego współpracownicy opublikowali na YouTube oficjalną relację z koncertu zorganizowanego m.in. z okazji premiery reedycji debiutanckiego materiału warszawiaka. Wydarzenie odbyło się 13 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Za zdjęcia odpowiedzialni są moher. oraz Mateusz Strojewski, natomiast montażem zajął się tylko pierwszy z wymienionych. Event prowadził CNE.

Zobacz: Bądźcie spokojni, Tede nie wychodzi z formy – relacja z koncertu na 20-lecie płyty S.P.O.R.T.

Na scenie, poza Fiodorem pojawili się m.in.: Borixon, O.S.T.R., Fokus, JanMarian, IGS, Joka K44, Jajonasz, Krzysztof Kozak KNT, Kochan, DJ Haem, SOT, DJ Few Few, DJ Macu, DJ Anioł, Olo MCF. Dzięki że byliście, tak się robi Hip-Hop!

– informują organizatorzy.

TEDE – S.P.O.R.T. 2001-2021 / MCK KATOWICE 13.11.2021 / RELACJA

To nie pierwsza relacja, która pojawiła się z listopadowego wydarzenia. Kilka dni po koncercie Borixon opublikował blisko półgodzinny materiał przybliżający m.in. zakopanie topora wojennego między Fiodorem a Borysem. Wideo znajdziecie tutaj. Relację z katowickiego koncertu wrzucił również Wuwunio w ramach sto czterdziestego drugiego odcinka Pal Hajs TV.

Pal Hajs TV – 142 – XX LECIE TEDE – S.P.O.R.T.

Fiodor z jubileuszowymi koncertami

Po koncercie w katowickim MCK Tede zapowiedział jeszcze dwa koncerty z jubileuszowym repertuarem. Koncerty odbędą się w lutym przyszłego roku. Ostatnie bilety dostępne są na Biletomat.pl. Jak zdradzili organizatorzy, oba eventy będą promować zarówno S.P.O.R.T., jak i ESPEOERTE 0121, który ukazał się w grudniu tego roku. Recenzję krążka znajdziecie w tym miejscu. Podobnie, jak podczas listopadowego wydarzenia, na scenie pojawią się „wyjątkowi goście”.

Tede – S.P.O.R.T. – daty występów

25 lutego 2022 – Warszawa – Palladium – kup bilety
26 lutego 2022 – Wrocław – A2 Centrum Koncertowe – kup bilety

Na YouTube wylądowała oficjalna relacja z koncertu zorganizowanego z okazji reedycji debiutanckiej płyty TDF-a – S.P.O.R.T. Jednocześnie Tede reklamuje pozostałe koncerty promujące jubileuszowy materiał. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił […]

TEDE | S.P.O.R.T. | Warszawa i Wrocław 2022

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →