fot. Jacek Mójta

Dawid Podsiadło z nowym utworem na nowy rok!


03 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Niespodzianka od Dawida Podsiadło! Artysta podzielił się zupełnie nowym, niepublikowanym wcześniej utworem – Project_501. Posłuchajcie!

Kiedy nowy album Dawida Podsiadły?

Następca Małomiasteczkowego, czyli kolejny album Dawida Podsiadły to chyba aktualnie najbardziej wyczekiwana premiera muzyczna w Polsce. W kuluarach krążą pogłoski, jakoby to miał być właśnie ten rok. Czy 2022 faktycznie okaże się muzycznym powrotem Dawida? Artysta tu i ówdzie zostawia sekretne znaki wskazujące na to, że faktycznie pracuje nad nowym albumem, jednak szczegółów dotyczących tego, na jakim etapie są te prace, wciąż jeszcze nie znamy.

Zobacz również: Podsiadło: „ostatnia nadzieja” to nie koniec współpracy z sanah. Duet pojawi się na nowym albumie Dawida

Dawid postanowił jednak nieco przerwać swoją wydawniczą ciszę i zaspokoić głód tych najbardziej niecierpliwych. Co prawda oficjalnie artysta nie wydał nic nowego, jednak w najnowszym odcinku podcastu, który wokalista współprowadzi z Radkiem Kotarskim, możemy usłyszeć fragment jego nowego utworu.

Zobacz również: Duet Podsiadło & Kotarski powrócił. Drugi sezon podcastu już jest!

Podsiadło Kotarski Podcast drugi sezon
„Podsiadło Kotarski Podcast”

Dawid Podsiadło zdradza fragment nowej piosenki!

W ramach swojego cyklu Głęboko Płytka, w którym Dawid przedstawia własne interpretacje swoich inspiracji muzycznych, artysta wyjątkowo zaprezentował nie cudzą, a własną twórczość. Znany z kolekcjonowania utworów, które nigdy nie ujrzą światła dziennego w swojej przysłowiowej szufladzie, Podsiadło podzielił się nieco ponad minutowym fragmentem utworu kryjącego się pod enigmatycznym tytułem Project_501.

Zastanawialiście się kiedyś jak brzmiałoby połączenie Juliana Casablancasa, Daft Punk i Tampe Impala przepuszczone rzez filtry wrażliwości muzycznej Dawida Podsiadły? Właśnie tak!

Dawid Podsiadło prezentuje fragment utworu Project_501

Dawid Podsiadło wyda nigdy niepublikowane utwory?

Nie da się ukryć, że słysząc ten fragment aż chciałoby się zanurzyć w tym muzycznym sejfie Dawida Podsiadły. Pomyślcie tylko, ile takich muzycznych perełek nigdy nie dotrze do naszych uszu!

Jednak kilka takich tajemniczych projektów z szuflady Dawida ujrzało już światło dzienne. Chociażby Project 19, który zasilił tracklistę reedycji jego drugiego albumu Annoyance & Disappoitment. Artysta zdradził, że w przyszłości planuje również zrealizować inicjatywę, która wypuściłaby na światło dzienne więcej takich utworów, które nie załapały się na tracklistę płyty, ale które sam Dawid darzy szczególnym sentymentem. Nie ukrywam – nogi same podrygują na myśl o takim projekcie! Nie pozostaje zatem nic jak uzbroić się w cierpliwość i liczyć, że pomysł Dawida doczeka się rychłej realizacji!

Dawid Podsiadło – Project 19, posłuchaj!

Niespodzianka od Dawida Podsiadło! Artysta podzielił się zupełnie nowym, niepublikowanym wcześniej utworem – Project_501. Posłuchajcie! Kiedy nowy album Dawida Podsiadły? Następca Małomiasteczkowego, czyli kolejny album Dawida Podsiadły to chyba aktualnie najbardziej wyczekiwana premiera muzyczna w Polsce. W kuluarach krążą pogłoski, jakoby to miał być właśnie ten rok. Czy 2022 faktycznie okaże się muzycznym powrotem Dawida? […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →