The Strokes – „The New Abnormal”. Nowy album już w sieci! [odsłuch]


10 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Nowy, szósty album The Strokes właśnie ujrzał światło dzienne. Posłuchajcie razem z nami The New Abnormal!

The Strokes wrócili z nowym albumem po siedmiu latach przerwy

The Strokes wracają po siedmiu latach od wydania swojego ostatniego albumu Comedown Machine. Wydawnictwo zawiera dziewięć nowych utworów, w tym znane już single At The Door, Bad Decisions oraz Brooklyn Bridge To Chorus. Na okładce The New Abnormal znalazł się obraz Jeana-Michela BasquiataBird on Money.

The strokes The New Abnormal

Nowy album The Strokes nie zaskakuje szczególnie swoim brzmieniem. Zespół nie otwiera nim nowych rozdziałów i nie odkrywa nieujarzmionych dotąd przez siebie obszarów muzyki. Jest to jednak z pewnością materiał, który przypadnie do gustu zażyłym fanom dotychczasowych poczynań Juliana Casablancasa i jego ekipy.

Na The New Abnormal znajdujemy bowiem sporo klasycznych, charakterystycznych dla wcześniejszych płyt nowojorskiej grupy brzmień. Elektronika przeplata się tu z często powykrzywianymi na różne strony riffami gitarowymi, a Casablancas z gracją porusza się swoim charakterystycznym wokalem po tych melodiach – raz używając niemalże chóralnych, falsetowych zaśpiewów, a za chwilę uderzając z rockowym pazurem.

The Strokes The New Abnormal

Posłuchaj nowego albumu The Strokes – The New Abnormal

The New Abnormal na pewno nie jest fonograficzną wtopą The Strokes. To kolejny, raczej klasyczny album w ich dyskografii, który potwierdza wyjątkowy i niepodrabialny charakter zespołu. Tego brzmienia nie da się pomylić z żadnym innym! Posłuchajcie sami!


The Strokes z własnym serialem na YouTubie

Nie przegapcie również odcinków nowego serialu tworzonego przez członków The Strokes. Seria nosi nazwę 5 guys talking about things they know nothing about i została stworzona przez muzyków w czasie kwarantanny, aby podczas premiery swojego nowego albumu móc utrzymać kontakt z fanami. Każdy z nich nadaje oczywiście ze swojego domu. W najnowszym odcinku zespół zrobił wspólny odsłuch The New Abnormal. Zobaczcie!

Nowy, szósty album The Strokes właśnie ujrzał światło dzienne. Posłuchajcie razem z nami The New Abnormal! The Strokes wrócili z nowym albumem po siedmiu latach przerwy The Strokes wracają po siedmiu latach od wydania swojego ostatniego albumu Comedown Machine. Wydawnictwo zawiera dziewięć nowych utworów, w tym znane już single At The Door, Bad Decisions oraz […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →