YouTube

Duet Podsiadło & Kotarski powrócił. Drugi sezon podcastu już jest!


18 listopada 2021

Podziel się newsem:

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski wrócili przed ekrany i na serwisy streamingowe. Pierwszy odcinek drugiego sezonu ich wspólnego podcastu już jest!

Podsiadło Kotarski Podcast powraca! Co nowego?

Doczekaliśmy się! Długie, ciemne i zimne, jesienne popołudnia w każdy czwartek ponownie umili nam duet redaktorski tworzony przez Dawida Podsiadło i Radka Kotarskiego. Twórcy wystartowali właśnie z drugim sezonem swojego podcastu, który dość naturalnie przybrał skrótową nazwę – PKP.

Co nowego? – zapytacie. Wbrew pozorom Dawid i Radek zadbali o to, byśmy w kolejnej odsłonie ich wspólnych podcastów poczuli się tak komfortowo, niczym wracając po całym dniu codziennych obowiązków do przytulnego mieszkanka, w którym już czeka ciepły obiadek. Zmieniło się zatem niewiele. Ta sama oprawa wizualna, to samo studio, to samo intro i te same jingle. Również oryginalne kąciki redaktorów – Księgielnia Radka oraz Głęboko Płytka Dawida pozostały niezmienne. Dołączył do nich jedynie kolejny – autorskie wiadomości prezentowane naprzemiennie przez Dawida i Radka.

Podsiadło Kotarski Podcast drugi sezon
Podsiadło Kotarski Podcast

Drugi sezon PKP – będą niespodzianki!

Zdaje się jednak, że największą niespodziankę autorzy podcastu PKP zostawili na koniec, czyli na dziesiąty, finałowy odcinek drugiego sezonu serii. Dawid i Radek zapowiedzieli, że będzie to wyjątkowy odcinek, którego scenariusz zostanie oparty o wylosowany przez redaktorów, dość intrygujący i enigmatyczny motyw, brzmiący: „Częściowo udane samobójstwo”. Zapamiętajcie to hasło!

Zanim jednak dziesiąty, obejrzyjcie lub posłuchajcie pierwszego odcinka drugiego sezonu PKP, w którym Dawid Podsiadło i Radek Kotarski przedstawiają swoje wspólne, ulubione hooby, a jest nim kolekcjonerska gra karciana Magic: The Gathering. Sprawdźcie, czy redaktorom uda się wciągnąć Was w ten świat pełen magii!


Zobacz kolejne odcinki drugiego sezonu Podsiadło Kotarski Podcast!

Podsiadło Kotarski Podcast – Testujemy drogie restauracje

Podsiadło Kotarski Podcast – Co bym robił gdybym nie śpiewał/nie pisał?

Podsiadło Kotarski Podcast – Jakie jest miasto idealne?


Jeśli jeszcze nie obejrzeliście wcześniejszych odcinków podcastu Dawida Podsiadło i Radka Kotarskiego – koniecznie nadróbcie zaległości! Znajdziecie je poniżej:

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski we wspólnym podcaście

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski wrócili przed ekrany i na serwisy streamingowe. Pierwszy odcinek drugiego sezonu ich wspólnego podcastu już jest! Podsiadło Kotarski Podcast powraca! Co nowego? Doczekaliśmy się! Długie, ciemne i zimne, jesienne popołudnia w każdy czwartek ponownie umili nam duet redaktorski tworzony przez Dawida Podsiadło i Radka Kotarskiego. Twórcy wystartowali właśnie z drugim sezonem […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →