John Phillips/Getty Images

Daria Zawiałow użyczy swojego głosu w anime „Belle”

Podziel się newsem:

Na facebookowym profilu Darii Zawiałow pojawił się wpis informujący fanów o nowej roli piosenkarki: będzie ona zajmować się dubbingiem. Sprawdź szczegóły.

Wpis w social mediach Darii Zawiałow

Chciałabym się podzielić z Wami czymś na co czekałam bardzo długo. 1 kwietnia do kin trafi japoński film anime, zatytułowany Belle, w którym użyczam głosu dwóm głównym postaciom. To moja pierwsza poważna przygoda z dubbingiem, nie ukrywam – jest to absolutnie niesamowita podróż. W filmie usłyszycie również zaśpiewane przeze mnie piosenki.

Troszkę bardziej oficjalnie:

Zawsze chciałam spróbować swoich sił w dubbingu, więc ogromnie ucieszyłam się na propozycję zagrania w „Belle”. Fakt, iż jest to główna rola, dodatkowo mnie zachwycił, ale też zestresował! Miałam podwójne zadanie, gdyż musiałam wcielić się w dwie główne postaci – Suzu i Belle. Ostatecznie praca w studio sprawiła mi niesamowitą radość. Bardzo pomogli mi realizator Jacek Kasperek i reżyser Sebastian Drożak. To niewiarygodne, że akurat po premierze mojej płyty „Wojny i noce”, która była koncept albumem wizualnie żyjącym w świecie anime, dostałam możliwość dubbingowania właśnie w tym gatunku filmu. To dla mnie idealna klamra zamykająca mój album.

– napisała artystka
Daria Zawiałow
Daria Zawiałow, fot. Marta Kaczmarek

Ostatnie ruchy Darii Zawiałow

Nie tak dawno temu Daria Zawiałow otrzymała międzynarodowe wyróżnienie: zdobyła statuetkę na gali MTV EMA 2021 w kategorii Najlepszy Polski Artysta / Najlepsza Polska Artystka.

Dziękuję Wam za głosy, bez Was nie byłoby to realne …

Jestem dumna, że mogę tu być i reprezentować nasz piękny kraj. Warto promować polską muzykę za granicą. Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!

– skomentowała wydarzenie na swoim Instagramie

Wcześniej ukazało się jej trzecie studyjne wydawnictwo zatytułowane Wojny i Noce. Z naszą recenzją krążka zapoznacie się w tym miejscu.

Przeczytaj także: Vito Bambino i Polskie Znaki reanimują polskie pieśni ludowe

Na facebookowym profilu Darii Zawiałow pojawił się wpis informujący fanów o nowej roli piosenkarki: będzie ona zajmować się dubbingiem. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →