John Phillips/Getty Images

Daria Zawiałow użyczy swojego głosu w anime “Belle”

Obserwuj nas na instagramie:

Na facebookowym profilu Darii Zawiałow pojawił się wpis informujący fanów o nowej roli piosenkarki: będzie ona zajmować się dubbingiem. Sprawdź szczegóły.

Wpis w social mediach Darii Zawiałow

Chciałabym się podzielić z Wami czymś na co czekałam bardzo długo. 1 kwietnia do kin trafi japoński film anime, zatytułowany Belle, w którym użyczam głosu dwóm głównym postaciom. To moja pierwsza poważna przygoda z dubbingiem, nie ukrywam – jest to absolutnie niesamowita podróż. W filmie usłyszycie również zaśpiewane przeze mnie piosenki.

Troszkę bardziej oficjalnie:

Zawsze chciałam spróbować swoich sił w dubbingu, więc ogromnie ucieszyłam się na propozycję zagrania w „Belle”. Fakt, iż jest to główna rola, dodatkowo mnie zachwycił, ale też zestresował! Miałam podwójne zadanie, gdyż musiałam wcielić się w dwie główne postaci – Suzu i Belle. Ostatecznie praca w studio sprawiła mi niesamowitą radość. Bardzo pomogli mi realizator Jacek Kasperek i reżyser Sebastian Drożak. To niewiarygodne, że akurat po premierze mojej płyty „Wojny i noce”, która była koncept albumem wizualnie żyjącym w świecie anime, dostałam możliwość dubbingowania właśnie w tym gatunku filmu. To dla mnie idealna klamra zamykająca mój album.

– napisała artystka
Daria Zawiałow
Daria Zawiałow, fot. Marta Kaczmarek

Ostatnie ruchy Darii Zawiałow

Nie tak dawno temu Daria Zawiałow otrzymała międzynarodowe wyróżnienie: zdobyła statuetkę na gali MTV EMA 2021 w kategorii Najlepszy Polski Artysta / Najlepsza Polska Artystka.

Dziękuję Wam za głosy, bez Was nie byłoby to realne …

Jestem dumna, że mogę tu być i reprezentować nasz piękny kraj. Warto promować polską muzykę za granicą. Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!

– skomentowała wydarzenie na swoim Instagramie

Wcześniej ukazało się jej trzecie studyjne wydawnictwo zatytułowane Wojny i Noce. Z naszą recenzją krążka zapoznacie się w tym miejscu.

Przeczytaj także: Vito Bambino i Polskie Znaki reanimują polskie pieśni ludowe

Na facebookowym profilu Darii Zawiałow pojawił się wpis informujący fanów o nowej roli piosenkarki: będzie ona zajmować się dubbingiem. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wpis w social […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →