Czy Donald Trump ułaskawi słynnych raperów?


12 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Po amerykańskich mediach zaczęła krążyć pogłoska, jakoby Prezydent Donald Trump miał ułaskawić dwóch raperów.

Donald Trump – ostatnie dni prezydentury

Nie ochłonęliśmy jeszcze po szturmie radykalnie prawicowych środowisk na Kapitol, a z USA płyną już kolejne niecodzienne wieści. Portal Bloomberg podzielił się z odbiorcami informacją, że według jego informacji Donald Trump 19 stycznia chce skorzystać z prawa łaski w bardzo szerokim zakresie. Na liście znajduje się m.in. rodzina prezydenta Stanów Zjednoczonych, jego biznesowi partnerzy, on sam oraz…dwójka słynnych raperów: Lil Wayne oraz Kodak Black.

Lil Wayne został aresztowany za posiadanie broni palnej podczas lotu prywatnym odrzutowcem z Kalifornii na Florydę. Maksymalny wymiar kary dla muzyka wynosi 10 lat więzienia. Z kolei Kodak Black odbywa obecnie 46-miesięczny wyrok więzienia po tym, jak został uznany za winnego sfałszowania informacji na formularzach zgłoszeniowych przy próbie zakupu broni palnej.

Co ciekawe, Lil Wayne pod koniec ubiegłego roku spotkał się z Trumpem, by porozmawiać z nim o jego planach na temat projektów dotyczących wsparcia czarnoskórej części społeczeństwa, która zmaga się z biedą.

Czy pogłoski o ułaskawieniu okażą się prawdziwe? Cóż, przekonamy się już dosłownie za kilka dni.

Po amerykańskich mediach zaczęła krążyć pogłoska, jakoby Prezydent Donald Trump miał ułaskawić dwóch raperów. Donald Trump – ostatnie dni prezydentury Nie ochłonęliśmy jeszcze po szturmie radykalnie prawicowych środowisk na Kapitol, a z USA płyną już kolejne niecodzienne wieści. Portal Bloomberg podzielił się z odbiorcami informacją, że według jego informacji Donald Trump 19 stycznia chce skorzystać […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →