kadr z klipu do utworu „Walk” Kodaka Blacka

Kodak Black opłaca czynsz 28 rodzinom z Florydy


28 września 2022

Podziel się newsem:

Kodak Black podzielił się na swoim Instagramie informacją, że opłaca czynsz 28 rodzinom zamieszkującym jego rodzinne strony.

Z sercem dla rodzinnych stron

Wielu raperów zaznacza przywiązanie do swoich rodzinnych stron, jednak tylko niewielka część aż tak mocno przekłada słowa na czyny jak Kodak Black. Raper z Pompano Beach podzielił się na Instagramie informacją o swojej ostatniej działalności w okolicach miejscowości, z której pochodzi. Zapłacił czynsz za mieszkanie 28 rodzinom, którym groziła eksmisja:

28 rodzin było krok od eksmisji przez ich zaległości w płaceniu czynszu za mieszkanie. Spłaciłem ich długi, a także przedpłaciłem ich czynsze za kilka następnych miesięcy, więc mają spokojną sytuację do końca tego roku

– napisał Kodak Black na swoim Instagramie.

Warto nadmienić, że to nie jest pierwszy raz, kiedy Kodak działa na rzecz lokalnych społeczności. W 2021 roku przekazał 100 klimatyzatorów na osiedle Golden Acres Project w Pompano Beach.

Kodak Black – Walk

Problemy z prawem

Postać Kodaka Blacka jest jednak dość niejednoznaczna. Kilka tygodni temu do sieci trafiły doniesienia o kolejnych problemach rapera z prawem. Funkcjonariusze, którzy zatrzymali rapera, znaleźli w jego samochodzie 31 tabletek oksykodonu, opioidu będącego pochodną kodeiny. Ponadto Kodak miał przy sobie blisko 75 tysięcy dolarów w gotówce, a jego prawo jazdy oraz rejestracja samochodu okazały się nieważne. Według doniesień medialnych raperowi mają zostać postawione zarzuty handlu narkotykami. Z pewnością na niekorzyść Kodaka Blacka działa fakt, że to nie jego pierwszy zatarg z prawem, ani to, że nie odsiedział swojego wyroku do końca. Były prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump ułaskawił go w 2021 roku. Wówczas raper był skazany za nielegalne posiadanie broni i związane z tym przestępstwa.

Kodak Black podzielił się na swoim Instagramie informacją, że opłaca czynsz 28 rodzinom zamieszkującym jego rodzinne strony. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Z sercem […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →