kadr z traileru do "Widma Wolności"

Idris Elba w trailerze dodatku fabularnego do „Cyberpunka 2077”


09 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas wczorajszego Game Awards zaprezentowano trailer rozszerzenia fabularnego do Cyberpunka 2077. Wystąpił w nim Idris Elba.

Zapowiadane DLC

Choć mogliśmy się tego spodziewać, i tak miło móc potwierdzić tę informację. Podczas wczorajszego Game Awards (podczas którego triumf święcił Elden Ring) ukazał się pierwszy duży trailer dodatku fabularnego do gry Cyberpunk 2077 zatytułowanego Widmo Wolności. Deweloperzy z CD Projekt Red nie byliby sobą, gdyby nie zrobili tego z przytupem. I tak jak w pierwszym zwiastunie podstawowej wersji gry mieliśmy Keanu Reevesa, tak w dodatku oprócz niego znalazł się także Idris Elba. I trzeba przyznać, że zarówno grana przez niego postać, jak i całe Widmo Wolności zapowiadają się niezwykle imponująco.

Trailer dodatku do gry Cyberpunk 2077 zatytułowanego Widmo Wolności

Dalsze plany CD Projekt Red

Jeśli jednak nie zmienią się plany CD Projekt Red, Widmo Wolności będzie jedynym fabularnym dodatkiem do gry Cyberpunk 2077. Szefostwo firmy zapowiada już powstawanie kolejnej gry z tej franczyzy:

Preprodukcja prawdopodobnie nie rozpocznie się w przyszłym roku, ponieważ jest to pierwsza część developmentu, ale pracę nad grą w fazie koncepcyjnej rozpoczniemy w przyszłym roku. Oczywiście, w mniejszym zespole niż ten, który teraz pracuje nad Phantom Liberty (Widmo Wolności – przyp. red.), ponieważ niektórzy deweloperzy dołączą do Polarisa (nowego projektu uniwersum Wiedźmina – przyp.red.) i będą pomagać w jego rozwoju

– mówi Adam Kiciński z CD Projekt Red.

Wygląda więc na to, że Widmo Wolności faktycznie zamknie prace nad światem Cyberpunk 2077, a całkowicie nowa gra z tej franczyzy to melodia bardzo odległej przyszłości. Po premierze Widma wolności należy spodziewać się przede wszystkim wzmożonych ruchów w obrębie uniwersum Wiedźmina.

Podczas wczorajszego Game Awards zaprezentowano trailer rozszerzenia fabularnego do Cyberpunka 2077. Wystąpił w nim Idris Elba. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Zapowiadane DLC Choć mogliśmy się […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →