fot. CD Projekt RED

„Cyberpunk 2077” otrzyma drugie rozszerzenie fabularne? Gracze stworzyli petycję


04 października 2022

Podziel się newsem:

Społeczność graczy Cyberpunk 2077 postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. W Internecie powstała petycja popierająca pomysł stworzenia drugiego dodatku fabularnego do gry.

Cyberpunk 2077 wstał z kolan

Cyberpunk 2077 zaliczył zły start, ale po wielu aktualizacjach poprawiających stan techniczny gry produkcja CD Projekt RED wstała z kolan. Dowodzą tego także wyniki sprzedażowe. Produkcja rozeszła się już w ponad dwudziestu milionach egzemplarzy. Ze względu na opóźnienia spowodowane naprawieniem gry twórcy zapowiedzieli tylko jeden dodatek fabularny, który ponadto będzie jedynym. Fakt ten nie spodobał się graczom Cyberpunka 2077, którzy podparli się argumentem rosnącej popularności marki za sprawą anime Cyberpunk: Edgerunners i stworzyli petycję o drugi dodatek.

Społeczność Cyberpunka 2077 zasługuje na drugie rozszerzenie. Właśnie to było nam początkowo obiecane. Jesteśmy rodziną, która przeżywa trudne czasy i celebruje razem to, jak ostatecznie wygląda produkcja. Społeczność ta chce również cieszyć się Night City przez dłuższy czas.

Drugie rozszerzenie przyniesie Cyberpunkowi 2077 dłuższą żywotność, nową zawartość i wartościowe ulepszenia gry. Wraz z sukcesem Cyberpunk: Edgerunners gra przeżyła pewnego rodzaju odrodzenie. CD Projekt RED musi zadziałać szybko, aby utrzymać produkcję przy życiu. Pragniemy i zasługujemy na długotrwałe wsparcie gry, którą uwielbiamy!

– czytamy w petycji.

W chwili pisania tego konkretnego zdania liczba podpisów wynosi 16,459… O, już 16,460 i stale rośnie. Link do petycji znajdziecie tutaj.

Keanu Reeves powróci

Pierwszym i jedynym dodatkiem do gry jest Widmo Wolności, które twórcy zapowiedzieli na początku września. Możemy śmiało wysnuć wniosek, że będzie w nim sporo ciekawych rzeczy. Tym bardziej że w grze ponownie pojawi się Keanu Reeves. Wcielający się w Johnny’ego Silverhanda aktor sam zapowiedział DLC do Cyberpunka 2077. Na razie nie poznaliśmy żadnych szczegółów dotyczących fabuły Widma Wolności. Dodatek trafi do graczy w 2023 roku, jednak nacieszą się nim tylko posiadacze komputerów oraz konsol nowej generacji: PlayStation 5 i Xbox Series X|S. CD Projekt RED zrezygnował z wydawania rozszerzenia na PlayStation 4 i Xbox One.

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności – zobacz zapowiedź

Społeczność graczy Cyberpunk 2077 postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. W Internecie powstała petycja popierająca pomysł stworzenia drugiego dodatku fabularnego do gry. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →