kadr z zapowiedzi „Cyberpunk 2077: Widmo Wolności”

Dodatek do „Cyberpunka 2077” zapowiedziany. Co na razie o nim wiadomo?


07 września 2022

Podziel się newsem:

A jednak! Podczas streama Night City Wire CD Projekt RED zapowiedział pierwsze i jedyne fabularne rozszerzenie do Cyberpunka 2077. Wiadomo już, że powróci Keanu Reeves!

Widmo Wolności pierwszym dodatkiem

Spekulacje się potwierdziły. CD Projekt RED zapowiedział pierwsze i jedyne rozszerzenie fabularne do Cyberpunka 2077. Podczas specjalnego wydania Night City Wire – programu, który przed premierą gry przedstawiał dostępne w niej funkcje i możliwości – ogłoszono, że dodatek będzie nosił tytuł Widmo Wolności. Możemy śmiało wysnuć wniosek, że będzie w nim sporo ciekawych rzeczy. Tym bardziej że w grze ponownie pojawi się Keanu Reeves. Wcielający się w Johnny’ego Silverhanda aktor sam zapowiedział DLC do Cyberpunka 2077.

Cześć wszystkim,

Johnny Silverhand powróci. Powrócę również ja. Przygotujcie się na Widmo Wolności: nadchodzące rozszerzenie do Cyberpunka 2077. Wspaniale jest wrócić do roli Johnny’ego i mam nadzieję, że Wy też nie możecie się doczekać jego powrotu i całego tego zamieszania w mrocznej przyszłości. Wypatrujcie kolejnych informacji i do zobaczenia w Night City

– powiedział aktor w zapowiadającym klipie.

Na razie nie poznaliśmy żadnych szczegółów dotyczących fabuły Widma Wolności. Dodatek trafi do graczy w 2023 roku, jednak nacieszą się nim tylko posiadacze komputerów oraz konsol nowej generacji: PlayStation 5 i Xbox Series X|S. CD Projekt RED zrezygnował z wydawania rozszerzenia na PlayStation 4 i Xbox One.

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności – zobacz zapowiedź

Plany na przyszłość

Twórcy jednocześnie udostępnili aktualizację 1.6, która wprowadziła między innymi trzy misje poboczne i jedenaście broni inspirowanych anime Cyberpunk: Edgerunners. Do gry trafiła również nowa funkcja: prosta minigra Roach Race, gdzie gracz steruje Płotką, koniem Geralta z Rivii. W minigrę można zagrać w automatach rozsianych po Night City. Została ona także wydana jako aplikacja na urządzenia mobilne. Oprócz tego w Cyberpunku 2077 pojawiła się możliwość przenoszenia zapisów między komputerem a konsolą. CD Projekt RED planuje w przyszłości poprawić system walki w pojazdach, przerobić system działania policji, dodać nowe umiejętności oraz nieco zapełnić Night City w celu zwiększenia immersji.

A jednak! Podczas streama Night City Wire CD Projekt RED zapowiedział pierwsze i jedyne fabularne rozszerzenie do Cyberpunka 2077. Wiadomo już, że powróci Keanu Reeves! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →