fot. CD Projekt RED

Co dalej z „Cyberpunkiem 2077”? Być może dowiemy się tego na specjalnym streamie


05 września 2022

Podziel się newsem:

Cyberpunk 2077 nie jest już tym samym placem budowy, którym był w momencie premiery. CD Projekt RED zapowiada specjalny odcinek Night City Wire, a w nim… No właśnie, co? Czyżby pierwszy dodatek do gry?

Cyberpunk 2077 stoi stabilnie

O tym, że Cyberpunk 2077 w momencie premiery był produkcją dziurawą, wiemy wszyscy. Redzi skutecznie wypuszczali kolejne łatki i aktualizacje eliminujące błędy, przez co z pewnością opóźniły się prace nad dodatkową zawartością do gry. Na jakiekolwiek fabularne dodatki pewnie jeszcze poczekamy, jednakże konkrety możemy poznać już jutro, 6 września. Właśnie na ten dzień CD Projekt RED zaplanował specjalny odcinek Night City Wire, w którym twórcy przedstawią informacje o tym, co dalej czeka Cyberpunk 2077. Wiadomo już, że dowiemy się co nieco o nowych broniach, misjach i funkcjach inspirowanych anime Cyberpunk: Edgerunners.

Anime zostało stworzone przez japońskie Studio Trigger.

Ten serial to 10-odcinkowa opowieść o dzieciaku z ulicy próbującym przetrwać w Night City — mieście przyszłości ogarniętym obsesją na punkcie technologii i modyfikacji ciała. Aby przeżyć, stawia wszystko na jedną kartę i postanawia zostać edgerunnerem, czyli jednym z nielegalnie działających najemników zwanych cyberpunkami

– głosi opis serialu.

Premiera Cyberpunk: Edgerunners już 13 września na Netflixie.

Cyberpunk: Edgerunners – zobacz zwiastun

Co z tym Cyberpunkiem 2077?

A co z większym, fabularnym dodatkiem? Tutaj na razie wchodzimy w strefę spekulacji, bo biorąc pod uwagę fakt, że twórcy zdradzili już informację o tym, co zobaczymy na streamie, ciężko oczekiwać czegoś więcej. Najbardziej prawdopodobna wydaje się być kolejna łatka do gry. O dodatkowej zawartości do Cyberpunka 2077 pisaliśmy już w maju, kiedy to wyciek plików mógł przybliżyć miejsce akcji fabularnego rozszerzenia. Miało ono doczekać się siedmiu misji i przenieść graczy do niedostępnej w podstawowej wersji gry dzielnicy Pacifia, którą rządzi gang Voodoo Boys. Według tamtych wycieków twórcy mieli dać również możliwość wizyty w Sports Dome oraz na obszarze zwanym Combat Zone. Pliki informowały także, że istotną rolę odegra niejaka Songbird, której model odnaleziono w podstawce. Udział postaci Keanu Reevesa, Johnny’ego Silverhanda, miał być z kolei znikomy.

Cyberpunk 2077 nie jest już tym samym placem budowy, którym był w momencie premiery. CD Projekt RED zapowiada specjalny odcinek Night City Wire, a w nim… No właśnie, co? Czyżby pierwszy dodatek do gry? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →