fot. CD Projekt RED

CD Projekt RED zdradza plany na przyszłość. Sequel „Cyberpunka 2077”, pięć gier z uniwersum „Wiedźmina” i coś nowego


04 października 2022

Podziel się newsem:

CD Projekt RED przedstawił dziś długofalowe plany na przyszłość. Czego się spodziewać? Sequelu Cyberpunka 2077 i pięciu gier z uniwersum Wiedźmina.

CD Projekt RED rozbija bank

Dzisiejsze popołudnie będzie dla graczy niezwykle udane. Firma CD Projekt RED przedstawiła długofalowe plany na przyszłość, na które składa się kilka nowych gier. Produkcje zostały na razie opatrzone tytułami roboczymi, które nawiązują do gwiazdozbiorów oraz gwiazd. Pierwszą z nich już znamy: Project Polaris to nowa odsłona Wiedźmina, znajdująca się obecnie w fazie preprodukcji. O powstawaniu gry CD Projekt RED poinformowało pod koniec marca bieżącego roku. Polaris będzie rozpoczęciem nowej wiedźmińskiej trylogii, która ma ukazać się w sześć lat po rozpoczęciu. Kolejna gra osadzona w uniwersum Wiedźmina otrzymała kryptonim Canis Majoris. Jej stworzeniem zajmie się inne studio, a w powstawaniu udział wezmą weterani poprzedniej trylogii. Produkcja będzie grą RPG przeznaczoną dla jednego gracza. Kolejnym Wiedźminem będzie Sirius, który zostanie stworzony przez The Molasses Flood przy wsparciu CD Projekt RED. Produkcja skupi się na rozgrywce dla wielu graczy, ale nie oznacza to, że zabraknie rozgrywki dla jednej osoby.

CD Projekt RED nie zapomina o Cyberpunku 2077

Redzi nie mogli oczywiście zapomnieć o swojej drugiej flagowej marce. Sequel Cyberpunka 2077 został opatrzony roboczym tytułem Orion. Produkcja ma w pełni rozwinąć potencjał mrocznego uniwersum i popchnąć markę jeszcze dalej. A skoro o tym mowa, CDPR uwzględniło w swoich planach również Project Hadar: całkowicie nową markę. Nie wiadomo jak dotąd nic więcej, gdyż Hadar jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Twórcy jak na razie pracują nad koncepcją i ogólnym kierunkiem nowej marki.

Najbliższą premierą jest jak na razie pierwsze i, jak się okazuje, jedyne fabularne rozszerzenie do Cyberpunka 2077Widmo Wolności. Dodatek ukaże się w 2023 roku, ale jak dotąd nie wiadomo o nim nic więcej. Tymczasem fani gry stworzyli petycję o drugi fabularny dodatek do gry.

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności – zobacz zapowiedź

CD Projekt RED przedstawił dziś długofalowe plany na przyszłość. Czego się spodziewać? Sequelu Cyberpunka 2077 i pięciu gier z uniwersum Wiedźmina. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →