kadr z gry „Counter-Strike: Global Offensive”

Counter-Strike 2” nadchodzi? Tak twierdzi jeden z dziennikarzy


07 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Według raportu brytyjskiego dziennikarza e-sportowego Richarda Lewisa, niedługo pojawi się beta gry Counter-Strike 2.

Garść dziennikarskich doniesień

Ta wiadomość może zrewolucjonizować światowy rynek gier multiplayer. Według raportu brytyjskiego dziennikarza e-sportowego, Richarda Lewisa, wielkimi krokami zbliża się beta gry Counter-Strike 2, będącej bezpośrednim sequelem hitowego Counter-Strike: Global Offensive. W swoim raporcie Lewis twierdzi, że sequel „prawie na pewno” zostanie wydany pod tytułem Counter-Strike 2, a start bety gry planowany jest jeszcze na ten miesiąc. Ponadto wielu profesjonalnych graczy Counter-Strike’a miało już przetestować grę w tajemnicy. Została ona ponoć przeniesiona na silnik Source 2 firmy Valve, co zapewni lepszą optymalizację i grafikę niż w przypadku poprzedniczki. Prace nad Counter-Strikiem 2 miały też być powodem, dla którego tempo łatania kolejnych problemów i błędów w Global Offensive znacznie spadło.

Gameplay z gry Counter-Strike: Global Offensive 

Światowy fenomen

Counter-Strike: Global Offensive jest bezsprzecznie jednym z największych fenomenów w historii gamingu. Chociaż od premiery gry minęło już 11 lat, wciąż cieszy się wręcz nieprawdopodobną popularnością. W 2022 roku dzienna średnia graczy wyniosła około 600 000, a liczby te wraz z wejściem w 2023 tylko rosną. W rekordowy dzień 11 lutego, w jednym czasie w grze znajdowało się ponad 1,32 miliona graczy, co stanowiło pobicie rekordowego wyniku. Dotychczasowy, 1,3 miliona graczy przypadł na pierwszy dzień, w którym gra przeszła na model free-to-play.

Według raportu brytyjskiego dziennikarza e-sportowego Richarda Lewisa, niedługo pojawi się beta gry Counter-Strike 2. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Garść dziennikarskich doniesień Ta wiadomość może zrewolucjonizować światowy rynek gier […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →