kadr z klipu do utworu „Bombsite B” Gimpsona

Nostalgia alert! Gimpson z nowym utworem “Bombsite B”


25 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po 6 latach przerwy od wydawania muzyki Gimpson, znany także jako Gimper, prezentuje utwór Bombsite B, będący nawiązaniem do hitu z płyty zatytułowanej Niepowstrzymany, czyli Bombsite A. Sprawdź singiel wydany wraz z Frizem, Remo i Mamiko.

Niepowstrzymany powraca po 7 latach!

Jeden z najbardziej niespodziewanych powrotów w historii polskiego Internetu stał się faktem. Gimper powrócił jako Gimpson i znów rapuje. Do sieci trafił utwór Bombsite B będący sequelem jego największego hitu Bombsite A z płyty Niepowstrzymany. Albumu, który w 2016 roku wywołał spore zamieszanie w branży hip-hopowej, jako że rapujący youtuberzy nie byli wówczas jeszcze popularnym zjawiskiem, a Gimpson zadebiutował wówczas z numerem 1 na OLiS, a ostatecznie zgarnął także platynową płytę. Bombiste B, tak jak poprzednik, nawiązuje do popularnej gry komputerowej Counter Strike: Global Offensive, a oprócz Gimpera na bicie autorstwa Remo po raz kolejny możemy usłyszeć refen Mamiko. Jedyną zmianą względem Bombsite A jest obecność członka Ekipy, Friza. Na klipie zrealizowanym przez SMOŁA STUDIO można zobaczyć też innych członków ekipy m.in. Mini Majka.

Gimpson x Friz x Mamiko x Remo – Bombsite B

Gimpson, kiedy płyta?

Razem z premierą Bombsite B wszyscy fani Gimpera, a może przede wszystkim użytkownicy Internetu, w których ta premiera wzbudziła falę nostalgii, pytają, czy powstanie Niepowstrzymany 2? Odpowiedzi na to pytanie jednak na próżno szukać. Nigdzie nie pojawiła się informacja, czy Bombsite B jest tylko luźnym singlem, czy może zwiastuje on trzecią płytę Gimpsona. Brak wieści zdaje się w tym wypadku dobrymi wieściami, ponieważ zazwyczaj numery niezapowiadające żadnego wydawnictwa są jako takie komunikowane. To co? Czas na Niepowstrzymanego 2?

Po 6 latach przerwy od wydawania muzyki Gimpson, znany także jako Gimper, prezentuje utwór Bombsite B, będący nawiązaniem do hitu z płyty zatytułowanej Niepowstrzymany, czyli Bombsite A. Sprawdź singiel wydany wraz z Frizem, Remo i Mamiko. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →