kadr z gry „Counter-Strike: Global Offensive”

Najdroższa transakcja w historii „Counter-Strike: Global Offensive”. 400 tysięcy dolarów za skórkę!


19 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Jeden z najbardziej znanych handlarzy skórkami w grze Counter-Strike: Global Offensive kupił skórkę za 400 tysięcy dolarów, co stanowi najdroższą transakcję w historii gry.

Najdroższa transakcja w historii gier?

Ile warty jest wygląd broni w grze online? Okazuje się, że tyle, co duże mieszkanie w centrum Warszawy. Skórki, to określenie na modyfikacje broni czy postaci w grach multiplayer, jak na przykład Counter-Strike: Global Offensive. W tej grze handel skórkami urósł do rangi prawdziwego biznesu, a transakcje sięgały niebotycznych kwot. Jak się jednak okazuje, bank rozbił gracz o ksywce zipeL, będący jednym z najbardziej znanych handlarzy skórkami. Jak twierdzi, zakupił skórkę na karabinek AK-47 z czterema holograficznymi naklejkami zespołu Titan, za kwotę 400 tysięcy dolarów! Złośliwi gracze żartują, że rzeczony AK-47 nie jest w efekcie nawet ładny. Podzielacie to zdanie?

Rosnące ceny skórek w grze Counter-Strike: Global Offensive są wynikiem zbliżającej się wielkimi krokami premiery gry Counter-Strike 2. W związku z tym ceny skórek i skrzynek w CS:GO podrożały kilkukrotnie. Sprawdźcie, może zostało wam coś, o czym dawno zapomnieliście?

Wszystkie pogłoski okazały się prawdziwe

Ponad miesiąc temu informowaliśmy o plotkach dotyczących zbliżającej się premiery gry Counter-Strike 2, a już niedługo później otrzymaliśmy potwierdzenia w zasadzie każdej z ówczesnych informacji. Kilka tygodni temu wystartowała beta gry. Ponoć wielu profesjonalnych graczy Counter-Strike’a miało już okazję przetestować grę w tajemnicy. Według plotek została ona przeniesiona na silnik Source 2 firmy Valve, co zapewnia lepszą optymalizację i grafikę niż w przypadku poprzedniczki. Prace nad Counter-Strikiem 2 były też powodem, dla którego tempo łatania kolejnych problemów i błędów w Global Offensive znacznie spadło. Do sieci trafiły także projekty nowych map, które wyglądają niezwykle imponująco. Wielka premiera Counter-Strike’a 2 już tego lata.

Counter-Strike 2: Leveling Up The World

Jeden z najbardziej znanych handlarzy skórkami w grze Counter-Strike: Global Offensive kupił skórkę za 400 tysięcy dolarów, co stanowi najdroższą transakcję w historii gry. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →