kadr z gry „Counter-Strike 2”

„Counter-Strike 2” zadebiutuje już tego lata


23 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Zgodnie z przewijającymi się w ostatnich tygodniach doniesieniami, Counter-Strike 2 zbliża się wielkimi krokami. Gra zadebiutuje już latem.

Wszystkie pogłoski okazały się prawdziwe

Zaledwie dwa tygodnie temu informowaliśmy o plotkach dotyczących zbliżającej się premiery gry Counter-Strike 2, a już otrzymujemy potwierdzenia w zasadzie każdej z ówczesnych informacji. Po pierwsze, dziś wystartowała beta gry. Ponoć wielu profesjonalnych graczy Counter-Strike’a miało już okazję przetestować grę w tajemnicy. Zgodnie z plotkami, została ona przeniesiona na silnik Source 2 firmy Valve, co zapewnia lepszą optymalizację i grafikę niż w przypadku poprzedniczki. Prace nad Counter-Strikiem 2 były też powodem, dla którego tempo łatania kolejnych problemów i błędów w Global Offensive znacznie spadło. Do sieci trafiły także projekty nowych map, które wyglądają niezwykle imponująco. Wielka premiera Counter-Strike’a 2 już tego lata.

Counter-Strike 2: Leveling Up The World

Światowy fenomen

Counter-Strike: Global Offensive jest bezsprzecznie jednym z największych fenomenów w historii gamingu. Chociaż od premiery gry minęło już 11 lat, wciąż cieszy się wręcz nieprawdopodobną popularnością. W 2022 roku dzienna średnia graczy wyniosła około 600 tys., a liczby te wraz z wejściem w 2023 rok tylko rosną. W rekordowy dzień 11 lutego, w jednym czasie w grze znajdowało się ponad 1,32 miliona graczy, co stanowiło pobicie rekordowego wyniku. Dotychczasowy, 1,3 miliona graczy przypadł na pierwszy dzień, w którym gra przeszła na model free-to-play.

Zgodnie z przewijającymi się w ostatnich tygodniach doniesieniami, Counter-Strike 2 zbliża się wielkimi krokami. Gra zadebiutuje już latem. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Wszystkie pogłoski okazały się prawdziwe Zaledwie dwa […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →