fot. Valve Corporation

Steam odsłania wyprzedażowe karty. Valve opublikowało właśnie pełną listę do lipca 2022 roku


02 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Od zawsze wiadome było, że wyprzedaże ze strony Valve owiane są jedną wielką tajemnicą. Tym razem jednak zmieniono strategię i amerykański producent gier postanowił ujawnić listę wyprzedaży do lipca 2022 roku, które pojawią się na platformie Steam.

Steam z rekordowymi wyprzedażami

Jeśli jesteście zaznajomieni z platformą Steam, to pewnie wiecie, że promocje, które miały na niej miejsce, były zawsze niespodziewane, a fani wielu tytułów musieli wyliczać daty i procentowe możliwości przeceny ich ulubionych gier. Nastąpiła jednak zmiana, która zaprzepaściła dalsze starania takich osób, ponieważ Valve opublikowało właśnie harmonogram wszystkich wyprzedaży, które pojawią się na Steamie do lipca 2022 roku.

Przeczytaj także: „Cyberpunk 2077” wysoko w podsumowaniach na platformie Steam

Steam

I przyznać trzeba jedno – wyprzedaży jest cała masa. Valve przygotowało dla nas aż 8 eventów, które pozwolą nabyć nam nasze gry po dużo lepszych cenach. Poznaliśmy także datę największej corocznej wyprzedaży, jaką jest Summer Fest. Na początku roku będą miały miejsce także dwa wydarzenia Next Fest, na których deweloperzy przybliżają nam produkcje, które są dopiero przed nami. Można na nich oglądać transmisje z gameplay’ów, a także sprawdzić wiele tytułów demonstracyjnych na własną rękę, ponieważ pojawią się one na platformie Steam.

Oto pełna lista nadchodzących wydarzeń:
• Next Fest: 21-28 lutego
• Remote Play Together: 28 lutego – 7 marca
• SimFest – Hobby Edition: 28 marca – 4 kwietnia
• Die-a-lot: 2-9 maja
• Racing: 23-30 maja
• Next Fest: czerwiec 2022
• Summer Sale: 23 czerwca – 7 lipca
• Survival: 18-25 lipca

Chiński Nowy Rok dalej trwa

Pamiętajcie też, że na Steamie trwa jeszcze ostatni dzień wyprzedaży związanych z Chińskim Nowym Rokiem – Steam Lunar Sale 2022. W jej ramach przygotowano całą masę tytułów, które dostępne są w rekordowych cenach. Wiele produkcji jest dostępne na takim pułapie cenowym po raz pierwszy, także warto skorzystać z promocji. Pełną listę wyprzedaży przygotowała strona Łowcy Gier, a my przybliżymy wam tylko najlepsze z nich:

  1. The Black Watchmen – 3,59 zł
  2. Wasteland Remastered – 5,93 zł
  3. Don’t Starve – 8,99 zł
  4. Dicey Dungeons – 13,49 zł
  5. Euro Truck Simulator 2 – Road to the Black Sea – 20,99 zł
  6. House of the Dying Sun – 24,47 zł
  7. Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground – 29,99 zł
  8. Ori and the Will of the Wisps – 35,63 zł
  9. Steins; Gate 0 – 49,99 zł
  10. Call of Duty: Modern Warfare Remastered – 84,93 zł
Steam
Zdjęcie promujące Steam Lunar Sale 2022/Steam

Od zawsze wiadome było, że wyprzedaże ze strony Valve owiane są jedną wielką tajemnicą. Tym razem jednak zmieniono strategię i amerykański producent gier postanowił ujawnić listę wyprzedaży do lipca 2022 roku, które pojawią się na platformie Steam. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →